Стипендіальна програма Німецького федерального фонду екології (DBU) Рекомендовані

10 березня 2019, 12:26 pm
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 18 разів

Німецький федеральний фонд довкілля (DBU) надає стипендії випускникам вищих навчальних закладів з України з метою підвищення своєї кваліфікації у сферах екології та захисту природи для подолання екологічних і природоохоронних викликів у своїй державі.

Стипендія надається на строк від шести до дванадцяти місяців і передбачає спочатку участь у три- або чотиритижневому інтенсивному курсі німецької мови. Установами, які приймають учасників програми, можуть бути університети, науково-дослідні інститути, громадські організації, міністерства, підприємства або спілки.
Окрім професійного підвищення кваліфікації, стипендія DBU має сприяти створенню контактів у формі мережі експертів, у межах якої здійснюється поширення інформації й обмін досвідом. Щороку DBU надає приблизно 60 стипендій кандидатам з Центральної та Східної Європи.

Важливі терміни:
Термін подання заяв: до 10.03.2019 р.
Усний раунд: квітень 2019 р.
Початок інтенсивного курсу мови: середина серпня 2019 р.
Початок практики: 01.09.2019 р.
Сума стипендії – 1250 євро на місяць.

Умови тендеру:
• На стипендію мають право подавати:
o студенти-магістри, які до кінця 2019-го року закінчують своє навчання;
o молоді спеціалісти з дипломом (а також аспіранти);
o слухачі докторських програм.
• Актуальність теми дослідження в Україні, а також у ЄС.
• Подання матеріалів на стипендію відбувається онлайн.
• Знання німецької або англійської мови.
• Для стипендіатів DBU організовує безкоштовні 3-тижневі інтенсивні курси німецької мови у м. Оснабрюк перед початком фахової практики.

Необхідні матеріали для стипендії:
1. Професійні біографічні дані з фотографією.
2. Короткий план досліджень, робочий план.
3. Список публікацій, перелік проектів (якщо такі є).
4. Документальне підтвердження отриманої освіти.
5. Фахова рекомендація (на німецькій або англійській мові).
6. Сертифікат іспиту з іноземної мови (якщо є).

Заявки приймаються онлайн на сайті Deutsche Bundesstiftung за посиланнями на:
та у випадку заявки англійською мовою:
Детальніша інформація (умови участі, процес та терміни подачі заявок, тривалість стипендії та виплати) на сайті DBU за посиланнями та в інформаційних буклетах:
Додаткові питання можна адресувати координаторам стипендії DBU для України:
 Dr. Nicole Freyer-Wille, координатор стипендіальної програми DBU MOE для України, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Dr. Bertalan Radvánszky, координатор стипендіальної програми DBU MOE для України, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.