Стажування в Польщі для викладачів Рекомендовані

1 червня 2018, 6:27 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 46 разів

«Європейська ліга професійного розвитку» організовує міжнародне науково-педагогічне СТАЖУВАННЯ для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою:

«Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.
Дати: 20 червня-11 липня 2018 р.

Учасникам видається сертифікат на 108 годин про проходження стажування на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща .
Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Подача заявок на участь у стажуванні: до 01 червня 2018 року.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

Додаткова інформація за телефоном: +380730332797 (Панкратова Ольга)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.