Стипендії від уряду Македонії Рекомендовані

31 липня 2018, 6:28 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 33 разів

Уряд Македонії запрошує іноземних студентів на навчання на програмах бакалавріату. Стипенді явиплачується протягом першого року і подовжується на ще три роки за умови успішного навчання студента. Студенти мають бути не старше 22 років. Для студентів з України передбачена одна стипендія.

Спеціальності: комунікаційні мережі та безпека, комп’ютерні науки, інженерія, інформаційні системи, візуалізація, мультимедіа та анімація, інформація та комунікація, цифрова бізнес-інформатика, IT, штучний інтелект, E-Government, E-Business, E-Culture.

Рівень: бакалавріат.

Розмір гранту: оплата навчання, тревел-грант, витрати на візу, проживання і харчування, додаткова стипендія в розмірі 5,000 MKD (приблизно 82 євро) на місяць.

Необхідні документи:

• Заявка
  • Копія офіційного сертифікату (якщо вже отриманий)
  • Копії оцінок
  • Підтвердження рівня володіння англійською мовою
  • Довідка про стан здоров’я
  • Скан закордонного паспорту
  • Два рекомендаційні листи від викладачів або учителів.

Дедлайн: 31 липня.

Джерело: http://mon.gov.mk/index.php/2014-07-23-14-03-24/vesti-i-nastani/2383-call-for-applications-for-undergraduate-scholarships-to-foreign-students-2

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.