Стажування в Європейській Комісії

31 серпня 2019, 12:22 pm
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 53 разів

Унікальна можливість набути безцінного досвіду роботи в Європейській Комісії або одному з її відомчих інститутів.

Тривалість стажування становить 3-5 місяців, протягом яких стажисти отримуватимуть по 1.000 євро.

Кандидати можуть бути студентами-випускниками країн ЄС і СНД. Необхідно мати закінчену першу ступінь вищої освіти, отримати диплом до закінчення дедлайну подачі заявок і не брати участь у стажуваннях інших інституцій Європейського Союзу. Рівень володіння англійською, французькою або німецькою мовою повинен бути на досить хорошому рівні, особливо у студентів із-за меж ЄС.

Щоб подати заявку на участь, необхідно заповнити онлайн-форму і відправити її, бажано рекомендованим листом, до закінчення терміну подачі заявки.

Набір проводиться 1 березня і 1 жовтня кожного року. Зараз проходить прийом заявок на осінній сезон, дедлайн – 31 серпня.

Детальніше про стажування в Єврокомісії можна дізнатися на сайті ABROADZ.

Офіційний сайт Європейської Комісії за посиланням.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.