Університет в Ольштині розпочинає міждисциплінарну докторську програму з біоекономіки Рекомендовані

4 вересня 2018, 12:00 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 94 разів

Шановні колеги,

Вармінсько-Мазурський Університет в Ольштині розпочинає міждисциплінарну докторську програму з біоекономіки в цьому році.

Навчання є безкоштовним, а кандидати, які приймаються до програми, отримають стипендії від 1500 до 2000 злотих на місяць.

Крім того, стажування та участь у двох наукових конференціях буде профінансовано.

Термін подання заявки - 4 вересня 2018 року, кандидати повинні звернутися до потенційного керівника до цієї дати.

Додаткова інформація на веб-сайті програми:

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.