Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог.

Наше місто Рівне

Рівне – місто обласного значення в Україні. Рівне третє за чисельністю населення місто в Західній Україні, після Львова і Чернівців

Рівне – центр Рівненської області. Розташована на північному заході країни. Площа області становить 20,1 тис. кмІ (3,3 % площі території України). Межує на півночі з Брестською та Гомельською областями Білорусі, на сході з Житомирською, на південному сході з Хмельницькою, на півдні з Тернопільською, на південному заході із Львівською, на заході з Волинською областями. Область перетинають автомагістралі Київ – Варшава, Київ – Берестя, Київ –Львів, Львів – Житомир, Київ – Чернівці. Місто розташоване на річці Устя. Через місто проходить автошляхи Київ – Житомир – Рівне – Дубно – Львів – Чоп (М06, частина E40), Рівне – Луцьк – Устилуг (Н22) і Старокостянтинів – Острог – Здолбунів – Рівне – Сарни – Житковичі (Білорусь) (Р05).

Майже 50 тис. студентів здобувають освіту в понад 20 навчальних закладах І-IV рівня акредитації. У переліку навчальних закладів краю відомий в Україні і за кордоном Національний університет водного господарства та природокористування. Рівне є значним осередком культури держави – тут працюють театри (обласний муздрамтеатр, ляльковий і декілька театрів-студій), філармонія, зал камерної та органної музики, низка музеїв, палаців і будинків культури, кінотеатрів, численні бібліотеки; у місті є декілька парків та зоопарк.

Рівненський обласний український музично-драматичний театр. Рівненський зоопарк – зоологічний парк загальнодержавного значення. Територія сягає 13,5 гектара, де живе 150 видів тварин (близько 500 екземплярів). У зоопарку демонструються 24 види тварин, занесених до міжнародної Червоної книги та Червоної книги України.

Рівненський академічний український музично-драматичний театр

Рівненський зоопарк

Рівненський обласний краєзнавчий музей – головне зібрання матеріалів і предметів матеріальної та духовної культури Рівненщини.

Зал камерної та органної музики

Кінотеатри в Рівному – Кінопалац Україна

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.