Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог.

Конкурс у рамках програми індивідуальної мобільності Еразмус+: КА1

Шановні студенти,

Оголошено конкурс на участь у програмі обміну з Люблінською Політехнікою у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +»: КА1.

Термін навчання за програмою мобільності для студентів: лютий 2019 р. – червень 2019 р.

Мова навчання: англійська.

Дедлайн подачі документів – 23.11.2018 року.

Студенти у рамках програми мобільності отримують стипендію, яка покриває всі витрати на навчання, проживання, харчування та подорожі. Детальніше з умовами реалізації програми академічного обміну у Люблінській Політехніці можна ознайомитися у документі - LUT International Students and Staff GUIDE.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1. CV / резюме в форматі EUROPASS >.
  2. Сертифікат чи інший документ про рівень знання англійської мови.
  3. Витяг із залікової книжки (перекладений).
  4. Рекомендаційний лист (для студентів - від завідувача кафедри).
  5. Аплікаційну форму (заповнити за посиланням - http://www.bwm.pollub.pl/erasmusplus-af.en).
  6. Договір про навчання. Перелік дисциплін на вибір на 2018/2019 академічний рік знаходиться тут.  - http://bwm.pollub.pl/ects-1819.en. З правилами заповнення договору можна ознайомитися за посиланням - https://drive.google.com/open?id=1ecKzXNI7l2DfpjCWR3uw5KEOQS75FwU-
  7. Копія першої сторінки закордонного паспорта.
  8. 2 фото розміром 3,5*4,5 см.
  9. Копія страхового полісу на весь термін навчання.

Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Erasmus+2018/2019 та прізвище претендента (Erasmus+2018_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу Відділу міжнародних зв'язків НУВГП: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . У темі листа вказати: Erasmus+2018/2019_Ivanova.

За детальною інформацією звертатися до Відділу міжнародних зв'язків НУВГП за адресою: вул. Соборна, 11, 1-ий корпус, каб. 101, координатор – Власюк Галина Миколаївна, тел. 0966499872.

LUT International Students and Staff GUIDE.pdf

Роз'яснення щодо заповнення Договору.pdf

Як взяти участь у конкурсі.docx

Learning Agreement_1.docx

Incoming students presentation for partners.pdf

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.