Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог.

Стажування за кордоном

Країна: Норвегія

Опис продукції: Робота з овочами на полях (цибуля-порей, кабачки, бруква). Кінець березня-квітень: посадка 350000 брукви (swedish turnip (kålrot)) під плівку.
Роботи близько 80 годин на людину. Травень: зміна плівки, прополка, прокладання поливальної системи від річки на поля. Роботи близько 140 годин на людину. Червень: прибирання брукви в обсягах, які залежать від замовника, посадка цибулі-порею. Роботи близько 130 годин на людину. Липень: прибирання брукви в обсягах, які залежать від замовника, прополка кабачків і цибулі-порею. Роботи близько 200 годин на людину.
Серпень (до 20 серпня): різна робота. Роботи близько 75 годин на людину. Серпень (20 серпня по 5 вересня): 2 особи працюють за 100 годин, 3 людини відпочивають. Вересень (3-5 тижнів): збирання цибулі-порею і кабачків - роботи близько 130 годин на людину. Іноді сезон затягується до 10 жовтня, але зазвичай до кінця вересня.
Термін роботи: 3 людини 01.04.2018-20.08.2018, 2 людини 01.04.2018-01.11.2018
Дата початку роботи: 01.04.2017
Робочі години: близько 40 годин в тиждень, в середньому 110 годин на місяць. Кількість годин залежить від сезонності (див. Вище)
Зарплата: 94,54 крони за годину до податку та оренди житла (67 крон на годину (7,2 євро на годину чистими) після всіх відрахувань і з урахуванням відпускних); 3 людини за сезон зароблять близько 47.000 крон (5080 євро), 2 людини близько 70.000 крон (7500 євро)
Ставка податку: 3 людини за сезон заплатили 5.000 крон податку, другі - близько 6.500 крон
Харчування: За власний кошт
Проживання: Проживання в будиночках або каравани на території. Вартість житла знімається з зарплати (кімнати на 2 людини, на 3 кімнати загальний душ, туалет і кухня).

ВИМОГИ ДО стажиста
Кількість / пол: 5 хлопців
Вік: бажано 18-30 років
Освіта: Студенти-агрономи, можна заочного відділення
Досвід роботи: Не обов'язковий
Рівень англійської: Розмовна англійська хоча б у однієї людини
Посвідчення водія: Не важливо
Вартість: 400 євро для 4,5 місяці і 800 євро для 7,5 місяців, вартість не включає консульський збір 440 євро і дорогу до роботодавця - 150-200 євро
Контактна особа: Марія +38 (0362) 63-3445
Центр міжнародного співробітництва та освіти, офіс 101, 1 корпус НУВГП, вул. Соборна, 11

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.