Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог.

Грант Віктора Пінчука

Фонд Віктора Пінчука - це незалежна, приватна міжнародна  благодійна організація, що базується в Україні. Він був створений у 2006 році бізнесменом і громадським діячем Віктором Пінчуком.

Прийом документів: з 01.02.2019 - 15.05.2019 р.

Деталі: http://goo.gl/Wx7uLL

Мета Фонду - надати новим поколінням змінити країну та світ. Для її реалізації вже впродовж десятиріччя розробляються проекти та будується партнерство в як в самій Україні, так і за її межами.

Програма пропонує підтримку громадянам України віком до 35 років в отриманні магістерського ступеню у найкращих університетах світу в галузях, яких фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України, а саме: аграрні науки, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право, державне управління, альтернативна енергетика та аерокосмічна інженерія.

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.