Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог

Програми навчання в Університеті Мельбурна

Дедлайн: 31 грудня 2018 р.

Деталі: http://goo.gl/Wx7uLL

Щороку Уряд Австралії виділяє стипендії для іноземних студентів, які бажають навчатися на програмах магістратури та аспірантури в університеті Мельбурна.

Спеціальності: всі спеціальності.

Рівень: магістратура (термін навчання - 2), аспірантура (4 роки).

Розмір гранту:

• Покриття коштів на навчання
  • Медичне страхування
  • Щомісячна стипендія
  • Тревел-грант
  • Допомога по догляду за дитиною або під час хвороби

Спосіб подачі заявки: якщо аплікант подається на курс, але ще не зарахований, він буде автоматично розглянутий як кандидат на отримання стипендії.

Якщо аплікант зарахований на курс, йому слід пройти кроки, описані в онлайн-заявці.