Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог.

Міжнародний День Студента

16 листопада в стінах Національного університету водного господарства та природокористування відбулося святкування з нагоди дня студента.

Серед присутніх були студенти різних національностей та з різних куточків світу але хотілося б відмітити, що всі наздвичайно активно взяли участь у святкуванні!
Хлопці з Республіки Туркменістан танцювали "Лезгінку", слухачі Підготочого відділу з Республіки Еквадор виконали декілька запальних композицій іспанською, надходили вітання від студентів з Королівства Марокко, Коморських островів та Лівії.
Дуже приємно, що наші студенти дружно залучилися до свята та прийняли таку активну участь.
Також з привітанням до Міжнародного Дня студента приєдналися ректор Мошинський Віктор Степанович, проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Савіна Наталія Борисівна та Центр Міжнародного співробітництва та освіти.
Вкінці на всіх учасників та гостей святкування чекав солодкий стіл :)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.