Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог.

Міжнародний День Студента

16 листопада в стінах Національного університету водного господарства та природокористування відбулося святкування з нагоди Дня студента.

Серед присутніх були студенти різних національностей та з різних куточків світу, але хотілося б відзначити, що всі надзвичайно активно взяли участь у святкуванні!
Хлопці з Республіки Туркменістан танцювали "Лезгінку", слухачі Підготовчого відділу з Республіки Еквадор виконали декілька запальних композицій іспанською, надходили вітання від студентів з Королівства Марокко, Коморських островів та Лівії.
Дуже приємно, що наші студенти дружно залучилися до свята та взяли таку активну участь.
Також із привітанням до Міжнародного Дня студента приєдналися ректор Мошинський Віктор Степанович, проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Савіна Наталія Борисівна та Центр Міжнародного співробітництва та освіти.
Вкінці на всіх учасників та гостей святкування чекав солодкий стіл :)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.