Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог.

Зустріч з міграційною службою

У стінах НУВГП 6 грудня в конференц-залі відбулася традиційна зустріч іноземних студентів із міграційною службою та керівництвом університету.

Зустріч була організована Центром міжнародного співробітництва та освіти для ознайомлення студентів з правилами отримання посвідок, проживання в гуртожитку та різними організаційними питаннями.

Вражає пунктуальність іноземних студентів, оскільки всі запрошені були присутні на зустрічі та отримали багато корисної інформації для подальшого навчання та легального проживання.

Більше фото: https://www.facebook.com/pg/www.nuwm.edu.ua/photos/?tab=album&album_id=1152545851587956&__tn__=-UC-R

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.