Міжнародні партнери

Університет підтримує ділові стосунки з вищими навчальними закладами та установами країн Західної і Центральної Європи, Азії, США, є членом міжнародних наукових організацій: Великої Хартії університетів, міжнародної асоціації «Глобальне водне партнерство», Євразійського союзу університетів, Міжнародної академії безпеки життєдіяльності, Міжнародного торфового товариства, Міжнародної торгової палати. Науковці університету мають почесні звання зарубіжних закладів та академій.

У травні 2017 р. університет став членом Євразійського союзу університетів (EURAS), який націлений на глобальний розвиток освітніх стандартів в Євразійському регіоні.

Впродовж 2017 року НУВГП було укладено 15 угод про довгострокове міжнародне співробітництво з освітніми, науково-дослідницькими та комерційними закладами зарубіжжя: Польщі (Сільськогосподарський університет імені Хугона Коллатая в Кракові, Варшавський університет природничих наук SGGW, Приватна вища школа охорони довкілля в Радомі, Вища школа управління охороною праці в Катовіцах, Університет суспільно-природничих наук імені Вінцента Поля в Любліні, Університет технічно-природничий в Бидгощі, Університет імені Яна Павла II в      м. Бяла-Подляська), Таджикистану (Дангарінський державний університет, Кулябський державний університет імені Абуабдуллоха Рудакі), США (Гавайський університет в Хіло), Марокко (Університет Ібн Зохр), Німеччини (Університет прикладних наук Вайнштефан-Тріздорф), Пакистану (Королівський університет), Білорусі (Барановицький державний університет).

 

Загалом, станом на 01.12.2017 р., університет здійснює міжнародну діяльність у рамках 101 угоди про співпрацю з освітніми, науково-дослідницькими та комерційними закладами зарубіжжя: Польщі, Німеччини, Франції, Латвії, Чехії, Норвегії, Болгарії, США, Королівства Марокко, Туреччини, Словаччини, Грузії, Таджикистану, Казахстану, Білорусі та інших.

Окрім того, налагоджена співпраця НУВГП з ТОВ «YUYUE Home Textile      Co. Ltd» (КНР), Групою компаній CHANDWIN PROGECT PTE. Ltd (Cінгапур), Компанією «Українсько-китайський центр розвитку культури і освіти», Компанією AICE HYDRO АS (Норвегія), Фундацією «Інститут розвитку міжнародного співробітництва» (Польща), Геоконсалтинговою фірмою MGGP (Польща), Інженерним ТОВ «REWINKEL&WOENER» (Німеччина), РУП «Гомсельмаш» (Білорусь).

У 2017 році до викладання іноземних мов та організації фахових тренінгів на базі НУВГП було залучено четверо волонтерів на довготермінових умовах:

  • Алана Яскір – волонтер зі США в рамках Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні, викладач англійської мови (спеціалізовані мовні курси тривають з 01.09.2017 р.);
  • Чан Юйсун – волонтер, викладач китайської мови (мовні курси тривають з 30.09.2016 р.);
  • Двейн Фен – волонтер Корпусу Миру США, викладач англійської мови (мовні курси для студентів НУВГП тривають з 12.12.2016 р.);
  • Гжегож Кубяк – волонтер, викладач польської мови (мовні курси тривали     з 01.10.2016 р. по 30.06.2017 р.).