Тарас Шевченко зазвучав різними мовами в НУВГП.

Випуск магістрів-іноземців

18 лютого 2020, 9:47 am
Published in Новини

14 лютого відбувся випуск магістрів-іноземців п’яти спеціальностей трьох навчально-наукових інститутів, а саме автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки, економіки, охорони здоров’я.

У НУВГП з наступного року навчатимуться студенти з Туреччини.

Відбувся перший англомовний захист магістрів-іноземців в університеті.

Представники фірми “Тайгагруп” відвідали НУВГП і провели презентацію студентам ННІОЗ про стажування в Туреччині.

Студенти-іноземці відвідали Грушвицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів.

22 листопада за сприяння Центру міжнародного співробітництва та освіти відбулась презентація міжнародних обмінних програм для студентів ННІАЗ і ННМІ.

20 листопада в Національному університеті водного господарства та природокористування відсвяткували міжнародний День студента.

Представники ЄС побували в НУВГП

15 листопада 2019, 3:05 pm
Published in Новини

Університет відвідала делегація Представництва Європейського Союзу в Україні.