Новини

Це може видатися нереальним, але можливість навчатися за кордоном (до того ж у хороших вишах) БЕЗКОШТОВНО є у багатьох українських випускників, про це можете детально ознайомитись прочитавши дану статтю.

Шкільні уроки з іноземцями

13 червня 2018, 12:00 am
Опубліковано в Новини

Цікаві розмови про своє життя, подорожі та навчання в Україні - такою була головна тема уроку англійської мови у ЗОШ №15, на який запросили слухачок та студенток Національного університету водного господарства та природокористування.

Дозвілля стажистів із Марокко

4 червня 2013, 12:00 am
Опубліковано в Новини

Окрім навчальних занять та праці над науковими доробками, студенти-cтажисти із Марокко долучаються до відпочинку у Рівному. Так, минулого тижня студенти відвідали автомобільне містечко "Автоград", де мали можливість побачити робочі моменти і кропітку працю автомайстрів, поділилися своїми враженнями від Рівненського автопарку та розповіли про розвиток автопромисловості у своїй рідній країні.

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.