Новини

Тарас Шевченко зазвучав різними мовами в НУВГП.

Випуск магістрів-іноземців

18 лютого 2020, 9:47 am
Published in Новини

14 лютого відбувся випуск магістрів-іноземців п’яти спеціальностей трьох навчально-наукових інститутів, а саме автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки, економіки, охорони здоров’я.

 У НУВГП з наступного року навчатимуться студенти з Туреччини.

Відбувся перший англомовний захист магістрів-іноземців в університеті. 

 Представники фірми “Тайгагруп” відвідали НУВГП і провели презентацію студентам ННІОЗ про стажування в Туреччині.

Студенти-іноземці відвідали Грушвицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів.

22 листопада за сприяння Центру міжнародного співробітництва та освіти відбулась презентація міжнародних обмінних програм для студентів ННІАЗ і ННМІ.

20 листопада в Національному університеті водного господарства та природокористування відсвяткували міжнародний День студента.

Представники ЄС побували в НУВГП

15 листопада 2019, 3:05 pm
Published in Новини

Університет відвідала делегація Представництва Європейського Союзу в Україні.

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.