Відбувся перший англомовний захист магістрів-іноземців в університеті.

Представники фірми “Тайгагруп” відвідали НУВГП і провели презентацію студентам ННІОЗ про стажування в Туреччині.

Студенти-іноземці відвідали Грушвицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Угоди з представниками ТОВ «Агенція "Goodwill"»

23 листопада 2019, 9:07 am
Опубліковано в Новини

22 листопада за сприяння Центру міжнародного співробітництва та освіти відбулась презентація міжнародних обмінних програм для студентів ННІАЗ і ННМІ.

Міжнародний День студента в НУВГП

22 листопада 2019, 9:26 am
Опубліковано в Новини

20 листопада в Національному університеті водного господарства та природокористування відсвяткували міжнародний День студента.

Представники ЄС побували в НУВГП

15 листопада 2019, 3:05 pm
Опубліковано в Новини

Університет відвідала делегація Представництва Європейського Союзу в Україні.

Цілі сталого розвитку ООН очима студентів

10 листопада 2019, 9:23 am
Опубліковано в Новини

7 листопада 2019 року відбулася традиційна зустріч клубу інтернаціональної дружби НУВГП на тему «Цілі сталого розвитку ООН очима студентів».

Національний університет водного господарства та природокористування відвідала делегація Люблінської Політехніки.

Співпраця з Турецькою Республікою

30 жовтня 2019, 10:22 am
Опубліковано в Новини

Представники Національного університету водного господарства та природокористування відвідали Турецьку Респбліку.