Новини

23 липня за сприяння працівників Центру міжнародного співробітництва та освіти підписано нову угоду про надання освітніх послуг для іноземних громадян.

Наразі в рівненському НУВГП, крім українських студентів,  навчається молодь з різних країн світу. На Підготовчому відділенні для іноземних громадян Центру міжнародного співробітництва та освіти ‒ найгарячіша пора ‒ екзаменаційна сесія та випуск слухачів-іноземців (абітурієнтів) з відповідними сертифікатами для вступу в різні виші України.

За сприяння працівників Центру міжнародного співробітництва та освіти підписано нову угоду про надання освітніх послуг для іноземних громадян.

Президент України доручив уряду розробити та затвердити до 1 вересня 2020 року план заходів щодо популяризації можливостей здобуття вищої освіти в Україні для іноземних студентів.

Питання транскордонного забезпечення якості та інтернаціоналізації обговорили 9 червня.

Тиждень Європи - 2020

16 травня 2020, 6:03 am
Published in Новини

НУВГП відсвяткував Тиждень Європи дистанційно.

Тарас Шевченко зазвучав різними мовами в НУВГП.

Випуск магістрів-іноземців

18 лютого 2020, 9:47 am
Published in Новини

14 лютого відбувся випуск магістрів-іноземців п’яти спеціальностей трьох навчально-наукових інститутів, а саме автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки, економіки, охорони здоров’я.

У НУВГП з наступного року навчатимуться студенти з Туреччини.