Новини

Заходи від Представництва ЄС в Україні

12 листопада 2019, 7:44 am
Опубліковано в Новини

13-14 листопада у Національному університеті водного господарства та природокористування буде проведено заходи від Представництва ЄС.

Цілі сталого розвитку ООН очима студентів

10 листопада 2019, 9:23 am
Опубліковано в Новини

7 листопада 2019 року відбулася традиційна зустріч клубу інтернаціональної дружби НУВГП на тему «Цілі сталого розвитку ООН очима студентів».

Національний університет водного господарства та природокористування відвідала делегація Люблінської Політехніки.

Співпраця з Турецькою Республікою

30 жовтня 2019, 10:22 am
Опубліковано в Новини

Представники Національного університету водного господарства та природокористування відвідали Турецьку Респбліку.

25 жовтня 2019 року в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася презентація програм стажування в Туреччині.

Завершальним етапом стажування проректора з наукової роботи та міжнародних зв'язків Савіної Наталії Борисівни та провідного фахівця з міжнародного співробітництва відділу міжнародних зв'язків ЦМСО Власюк Галини Миколаївни у Словацькій Республіці стала участь у конференції та укладання нових договорів про співпрацю.

Іноземці обирають НУВГП

18 жовтня 2019, 2:14 pm
Опубліковано в Новини

Іноземні абітурієнти відвідали День відкритих дверей Національного університету водного господарства та природокористування.

10 жовтня представники Української асоціації молодих фермерів провели презентацію щодо можливостей програм їхньої організації студентам НУВГП.

International Coffee

7 жовтня 2019, 8:27 am
Опубліковано в Новини

Третього жовтня відбулась зустріч "International coffee" для українських студентів та студентів-іноземців.

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.