Новини

Підписані нові угоди про співпрацю з партнерами НУВГП Політехнікою Свєнтокшиською (м. Кельце, Польща).

Зустріч працівників ЦМСО з УДМС України

19 червня 2019, 9:17 am
Опубліковано в Новини

Відбулася зустріч працівників відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань ЦМСО із представниками Управління УДМС України в Рівненській області.

Профорієнтація для іноземних слухачів

12 червня 2019, 9:12 am
Опубліковано в Новини

У НУВГП представники ННІ провели профорієнтаційні роботи серед іноземних слухачів.

Захист докторської дисертації

11 червня 2019, 6:50 am
Опубліковано в Новини

Керівник відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань ЦМСО успішно захистив докторську дисертацію.

Тиждень Європи в НУВГП - 2019

21 травня 2019, 11:58 am
Опубліковано в Новини

НУВГП відсвяткував Тиждень Європи впродовж 13–18 травня.

Фотоконкурс "Моя Європа - 2019"

21 травня 2019, 12:51 am
Опубліковано в Новини

У рамках «Тижня Європи» відбувся фотоконкурс «Моя Європа – 2019».

Зустріч через 23 роки

7 травня 2019, 8:56 am
Опубліковано в Новини

Випускник НУВГП із Конго приїхав відвідати університет, у якому навчався.

Іноземні студенти НУВГП відвідали Київ

22 квітня 2019, 7:04 am
Опубліковано в Новини

Студенти-іноземці Національного університету водного господарства та природокористування побували в п’ятницю в столиці України.

Успішний захист кандидатської

18 квітня 2019, 8:05 am
Опубліковано в Новини

Працівник Центру міжнародного співробітництва та освіти здобула науковий ступінь кандидата економічних наук.