Новини

23 липня за сприяння працівників Центру міжнародного співробітництва та освіти підписано нову угоду про надання освітніх послуг для іноземних громадян.

Наразі в рівненському НУВГП, крім українських студентів,  навчається молодь з різних країн світу. На Підготовчому відділенні для іноземних громадян Центру міжнародного співробітництва та освіти ‒ найгарячіша пора ‒ екзаменаційна сесія та випуск слухачів-іноземців (абітурієнтів) з відповідними сертифікатами для вступу в різні виші України.

За сприяння працівників Центру міжнародного співробітництва та освіти підписано нову угоду про надання освітніх послуг для іноземних громадян.

Президент України доручив уряду розробити та затвердити до 1 вересня 2020 року план заходів щодо популяризації можливостей здобуття вищої освіти в Україні для іноземних студентів.

Питання транскордонного забезпечення якості та інтернаціоналізації обговорили 9 червня.

Тиждень Європи - 2020

16 травня 2020, 6:03 am
Published in Новини

НУВГП відсвяткував Тиждень Європи дистанційно.

Тарас Шевченко зазвучав різними мовами в НУВГП.

Випуск магістрів-іноземців

18 лютого 2020, 9:47 am
Published in Новини

14 лютого відбувся випуск магістрів-іноземців п’яти спеціальностей трьох навчально-наукових інститутів, а саме автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки, економіки, охорони здоров’я.

 У НУВГП з наступного року навчатимуться студенти з Туреччини.

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.