Захист докторської дисертації

11 червня 2019, 6:50 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 146 разів

Керівник відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань ЦМСО успішно захистив докторську дисертацію.

10 червня в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся захист докторської дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

Дмитро Нікитенко, керівник відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань Центру міжнародного співробітництва та освіти, успішно захистив дисертаційне дослідження у галузі економіки та управління національним господарством.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)