Захист докторської дисертації

11 червня 2019, 6:50 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 61 разів

Керівник відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань ЦМСО успішно захистив докторську дисертацію.

10 червня в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся захист докторської дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

Дмитро Нікитенко, керівник відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань Центру міжнародного співробітництва та освіти, успішно захистив дисертаційне дослідження у галузі економіки та управління національним господарством.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.