Захист докторської дисертації

11 червня 2019, 6:50 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 146 разів

Керівник відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань ЦМСО успішно захистив докторську дисертацію.

10 червня в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся захист докторської дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

Дмитро Нікитенко, керівник відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань Центру міжнародного співробітництва та освіти, успішно захистив дисертаційне дослідження у галузі економіки та управління національним господарством.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.