Профорієнтація для іноземних слухачів

12 червня 2019, 9:12 am
Published in Новини
Read 262 times

У НУВГП представники ННІ провели профорієнтаційні роботи серед іноземних слухачів.

Із 23 травня по 10 червня відбулася низка профорієнтаційних робіт серед випускників підготовчого відділення для іноземних громадян Центру міжнародного співробітництва та освіти.

Першим етапом була прзентація усіх спеціальностей навчально-наукового механічного інстиуту, де було висвітлено особливості кожної зі спеціальностей, перспективи та переваги навчання на них майбутніх випускників підготовчого відділення для іноземних громадян.

Далі залучав абітурієнтів навчально-науковий інститут економіки та менеджменту. Розпочалося все з інтерактивної лекції кафедри міжнародних економічних відносин, де наголошено було на спеціальній англомовній програмі, яка існує на кафедрі, а також на тому, що на спеціальності 292 “Міжнародні економічні відносини” навчалось найбільше іноземних студентів. Кафедра обліку й аудиту та кафедра економіки підприємства провели презентації про свої спеціальності та історію економіки з метою зацікавлення потенційних студентів у цій сфері.

Наступним проводив профорієнтаційну роботу для іноземних слухачів навчально-науковий інститут охорони здоров'я. Представники кафедри здоров'я людини і фізичної реабілітації репрезентували майбутнім вступникам навчальні програми, за якими вони можуть навчатись, а також розповіли про можливість проходити курси надання першої медичної допомоги й отримувати сертифікати з різних програм, зокрема масажних.

Заключним був навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування, який організував екскурсію в гідротехнічну лабораторію. Кафедра гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин провела презентацію та репрезентувала слухачам гідроенергетичну та теплоенергетичну лабораторії.

 

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.