Зустріч працівників ЦМСО з УДМС України

19 червня 2019, 9:17 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 92 разів

Відбулася зустріч працівників відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань ЦМСО із представниками Управління УДМС України в Рівненській області.

Дмитро Нікитенко, начальник відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань Центру міжнародного співробітництва та освіти, разом із Євгенією Срібною, провідним фахівцем з міграційних та паспортно-візових питань цього ж відділу, зустрілись із працівником міграційної служби Олександром Власиневичем.

Зустріч була присвячена покращенню механізмів координації роботи НУВГП та УДМС щодо оперативної перевірки іноземців, які мають намір навчатися в університеті, видачі їм посвідок на тимчасове проживання, а також методику навчання іноземців особливостей та нюансів дотримання міграційного законодавства.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)