Зустріч працівників ЦМСО з УДМС України

19 червня 2019, 9:17 am
Published in Новини
Read 257 times

Відбулася зустріч працівників відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань ЦМСО із представниками Управління УДМС України в Рівненській області.

Дмитро Нікитенко, начальник відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань Центру міжнародного співробітництва та освіти, разом із Євгенією Срібною, провідним фахівцем з міграційних та паспортно-візових питань цього ж відділу, зустрілись із працівником міграційної служби Олександром Власиневичем.

Зустріч була присвячена покращенню механізмів координації роботи НУВГП та УДМС щодо оперативної перевірки іноземців, які мають намір навчатися в університеті, видачі їм посвідок на тимчасове проживання, а також методику навчання іноземців особливостей та нюансів дотримання міграційного законодавства.

 

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.