Нові угоди з Політехнікою Свєнтокшиською

26 липня 2019, 11:00 pm
Published in Новини
Read 245 times

Підписані нові угоди про співпрацю з партнерами НУВГП Політехнікою Свєнтокшиською (м. Кельце, Польща).

Ректор НУВГП Віктор Мошинський та проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк під час візиту до Політехніки Свєнтокшиської підписали нову угоду про співпрацю, згідно з якою студенти, які навчатимуться на магістратурі за спеціальністю «Геодезія та землеустрій (Геоінформаційні системи та технології)» в Національному університеті водного господарства та природокористування, зможуть отримати диплом польського вишу. Також тепер університети проводитимуть спільний конкурс наукових студентських робіт, працюватимуть разом над науковими збірниками. Окрім того, польські студенти проходитимуть практику з геодезії на базі в Хотині.

Більше фото можете знайти тут, а більш детально про новину прочитати на сайті НУВГП.

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.