Нові угоди з Політехнікою Свєнтокшиською

26 липня 2019, 11:00 pm
Опубліковано в Новини
Прочитано 112 разів

Підписані нові угоди про співпрацю з партнерами НУВГП Політехнікою Свєнтокшиською (м. Кельце, Польща).

Ректор НУВГП Віктор Мошинський та проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк під час візиту до Політехніки Свєнтокшиської підписали нову угоду про співпрацю, згідно з якою студенти, які навчатимуться на магістратурі за спеціальністю «Геодезія та землеустрій (Геоінформаційні системи та технології)» в Національному університеті водного господарства та природокористування, зможуть отримати диплом польського вишу. Також тепер університети проводитимуть спільний конкурс наукових студентських робіт, працюватимуть разом над науковими збірниками. Окрім того, польські студенти проходитимуть практику з геодезії на базі в Хотині.

Більше фото можете знайти тут, а більш детально про новину прочитати на сайті НУВГП.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)