Зустріч слухачів підготовчого відділення з ЦМСО

24 вересня 2019, 12:18 pm
Опубліковано в Новини
Прочитано 111 разів

Відбулась перша офіційна зустріч слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян із Центром міжнародного співробітництва та освіти.

У понеділок, 23 вересня, було проведено зустріч іноземних громадян із представниками відділів Центру міжнародного співробітництва та освіти, на якій слухачів із Марокко, Союзу Коморських Островів, Туреччини, Італії, Іспанії, Мексики ознайомили з різними аспектами студентського життя.

Зустріч розпочала Савіна Наталія Борисівна, проректор із наукової роботи та міжнародних зв'язків, привітала слухачів із початком навчання. Михайлова Єлизавета Вікторівна, завідувачка підготовчого відділення для іноземних громадян, розповіла про основні обов'язки студентів і загалом ознайомила з навчальним процесом. Срібна Євгенія Вікторівна, провідний фахівець із міграційних та паспортно-візових питань, розповіла слухачам про особливості оформлення посвідки на тимчасове проживання й реєстрації. Солодкий Владислав олександрович, начальник відділу роботи з іноземними громадянами, ознайомив іноземців із правилами поведінки в студентських гуртожитках. Староста іноземних студентів, Атакарриєв Мухамметгули, у своїй доповіді зробив акцент на речах, які допоможуть іноземним слухачам краще адаптуватися в студентському житті.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)