Зустріч слухачів підготовчого відділення з ЦМСО

24 вересня 2019, 12:18 pm
Published in Новини
Read 268 times

Відбулась перша офіційна зустріч слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян із Центром міжнародного співробітництва та освіти.

У понеділок, 23 вересня, було проведено зустріч іноземних громадян із представниками відділів Центру міжнародного співробітництва та освіти, на якій слухачів із Марокко, Союзу Коморських Островів, Туреччини, Італії, Іспанії, Мексики ознайомили з різними аспектами студентського життя. 

Зустріч розпочала Савіна Наталія Борисівна, проректор із наукової роботи та міжнародних зв'язків, привітала слухачів із початком навчання. Михайлова Єлизавета Вікторівна, завідувачка підготовчого відділення для іноземних громадян, розповіла про основні обов'язки студентів і загалом ознайомила з навчальним процесом. Срібна Євгенія Вікторівна, провідний фахівець із міграційних та паспортно-візових питань, розповіла слухачам про особливості оформлення посвідки на тимчасове проживання й реєстрації. Солодкий Владислав олександрович, начальник відділу роботи з іноземними громадянами, ознайомив іноземців із правилами поведінки в студентських гуртожитках. Староста іноземних студентів, Атакарриєв Мухамметгули, у своїй доповіді зробив акцент на речах, які допоможуть іноземним слухачам краще адаптуватися в студентському житті.

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.