International Coffee

7 жовтня 2019, 8:27 am
Published in Новини
Read 162 times

Третього жовтня відбулась зустріч "International coffee" для українських студентів та студентів-іноземців.

Цього року до НУВГП приїхали на навчання громадяни більше ніж з 25 країн світу.

Кожен з них несе в собі культуру і традиції свого народу. Проте на період навчання в НУВГП їх домівкою стає Україна. Перед іноземцем стоїть завдання зрозуміти і поважати Україну, її традиції, ментальні особливості, а допомогають в цьому нові знайомства, друзі, подорожі по країні. Для налагодження нових контактів, взаємного культурного збагачення і розвитку 3 жовтня 2019 року було проведено International coffee, неформальне спілкування між студентами-іноземцями та українськими студентами. У заході брали участь студенти з таких країн: Республіка Гана, Держава Лівія, Демократична Республіка Ефіопія, Республіка Туркменістан, Республіка Таджикістан, Республіка Руанда, Союз Коморських Островів, Республіка Еквадор і українські студенти різних спеціальностей, зокрема: «Менеджмент», «Облік і аудит», «Фінанси, банківська справа та страхування» та ін. Робочими мовами на зустрічі були англійська та українська.

Ініціатором проведення зустрічі став доцент кафедри менеджменту Окорський Віталій Петрович. До організації заходу долучилися і працівники відділу роботи з іноземними громадянами.

Результатами International coffee стали цікава дискусія, посмішки, нові знайомства і перший крок інтеграції нових студентів до студентського кола НУВГП.

        

 

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.