Презентація програм стажування, що відкривають можливості

10 жовтня 2019, 12:39 pm
Published in Новини
Read 369 times

10 жовтня представники Української асоціації молодих фермерів провели презентацію щодо можливостей програм їхньої організації студентам НУВГП.

За сприяння представників Центру міжнародного співробітництва та освіти, зокрема начальника відділу міжнародних зв'язків Бадинського Леоніда Олексійовича та провідного фахівця з міжнародного співробітництва Власюк Галини Миколаївни, відбулись презентації для студентів навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою й навчально-наукового механічного інституту щодо програм стажування за кордоном.

Замість однієї презентації Дмитро Мічурін, директор УАМФ, провів три, оскільки студентів НУВГП, які бажають відкрити для себе нові можливості й здобути неоціннений досвід стажування за кордоном, виявилось набагато більше, ніж очікувалось.

У рамках угод, укладених із Національним університетом водного господарства та природокористування, асоціація пропонує професійні практики й стажування у країнах Європи, серед яких Німеччина, Фінляндія, Данія, Норвегія, Швеція, Австрія (стажування в Австрії може тривати від трьох до вісімнадцяти місяців). Основні напрямки стажування: сільське господарство, переробна промисловість, лісове господарство, ландшафт та благоустрій територій, будівництво. На цей час існує 13 програм, у яких уже можна брати участь.

Особливу подяку за допомогу Центру міжнародного співробітництва та освіти в організації презентацій хочемо висловити директорам навчально-наукових інститутів Прищепі Аллі Миколаївні (директор ННІАЗ) та Марчуку Миколі Михайловичу (директор ННМІ), заступнику директора ННМІ Голотюку Миколі Віталійовичу, а також завідувачам кафедр Колесник Тетяні Миколаївні (кафедра агрохімії, ґрунтознавства та землеробства) і Клименку Миколі Олександровичу (кафедра екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства).

          `

Rate this item
(1 Vote)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.