Іноземці обирають НУВГП

18 жовтня 2019, 2:14 pm
Published in Новини
Read 158 times

Іноземні абітурієнти відвідали День відкритих дверей Національного університету водного господарства та природокористування.

У НУВГП 18 жовтня 2019 року відбувся День відкритих дверей, де кожен із навчально-наукових інститутів розповів про можливості різноманітних спеціальностей для потенційних вступників.

Центр міжнародного співробітництва та освіти взяв участь у цьому заході з метою залучення іноземних абітурієнтів до навчання в НУВГП за різними освітніми програмами, до того ж – задля допомоги у виборі майбутньої професії й консультації щодо вступу. Найближчим часом відбудеться випуск 10 слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян – й усі вони обрали для навчання Національний університет водного господарства та природокористування.

Загалом на навчальний 2019-2020 рік наразі на навчання до університету вступило понад 70 іноземців, а для мовної підготовки на підготовче відділення для іноземних громадян – більше 46.

Також презентації своєї діяльності в межах Дня відкритих дверей проводили Надслучанський інститут, Технічний коледж, приймальна комісія, підготовче відділення, центр удосконалення іншомовної освіти, SteamLab 3D друку.

Крім того майбутні абітурієнти, у тому числі й іноземні, взяли участь у розіграші, де виграли деякі призи. А наприкінці зустрічі на всіх чекав солодкий стіл.

     

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.