Іноземці обирають НУВГП

18 жовтня 2019, 2:14 pm
Опубліковано в Новини
Прочитано 71 разів

Іноземні абітурієнти відвідали День відкритих дверей Національного університету водного господарства та природокористування.

У НУВГП 18 жовтня 2019 року відбувся День відкритих дверей, де кожен із навчально-наукових інститутів розповів про можливості різноманітних спеціальностей для потенційних вступників.

Центр міжнародного співробітництва та освіти взяв участь у цьому заході з метою залучення іноземних абітурієнтів до навчання в НУВГП за різними освітніми програмами, до того ж – задля допомоги у виборі майбутньої професії й консультації щодо вступу. Найближчим часом відбудеться випуск 10 слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян – й усі вони обрали для навчання Національний університет водного господарства та природокористування.

Загалом на навчальний 2019-2020 рік наразі на навчання до університету вступило понад 70 іноземців, а для мовної підготовки на підготовче відділення для іноземних громадян – більше 46.

Також презентації своєї діяльності в межах Дня відкритих дверей проводили Надслучанський інститут, Технічний коледж, приймальна комісія, підготовче відділення, центр удосконалення іншомовної освіти, SteamLab 3D друку.

Крім того майбутні абітурієнти, у тому числі й іноземні, взяли участь у розіграші, де виграли деякі призи. А наприкінці зустрічі на всіх чекав солодкий стіл.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)