Презентація програм стажування в Туреччині

25 жовтня 2019, 1:12 pm
Опубліковано в Новини
Прочитано 99 разів

25 жовтня 2019 року в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася презентація програм стажування в Туреччині.

Емре Сагір, директор компанії «GlobWorks», разом зі своїм заступником Ніною Дворнік розповіли студентам навчально-наукового інститу агроекології та землоустрою спеціальності «Туризм» про можливості стажування в найкращих готелях Туреччини. Студенти матимуть можливість спробувати свої сили в таких вакансіях, як агент по зв’язках із гостями, ресепшн, хостес, бармен, офіціант, дитячий аніматор, спортивний аніматор, танцівник-аніматор.

Більш детально про умови стажування в різних країнах ви можете прочитати в інформаційному листі, а також додаткові відомостії можна знайти на офіційному сайті компанії чи в мережах Facebook й Instagram.

Презентація відбулась за сприяння начальника відділу міжнародних зв’язків Бадинського Леоніда Олексійовича та провідного фахівця з міжнародного співробітництва Власюк Галини Миколаївни.

Окрему подяку за організацію студентів та допомогу Центру міжнародного співробітництва та освіти в проведенні заходу висловлюємо працівникам кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, зокрема завідувачеві кафедри Коротуну Сергію Ігоровичу, заступнику завідувача кафедри Конарівській Оксані Богданівні та доцентові кафедри Романіву Андрію Степановичу.

      

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.