Співпраця з Турецькою Республікою

30 жовтня 2019, 10:22 am
Published in Новини
Read 160 times

Представники Національного університету водного господарства та природокористування відвідали Турецьку Респбліку.

Із метою профорієнтаційної роботи щодо залучення іноземних громадян на навчання до НУВГП і налагодження співпраці з новими іноземними партнерами проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна та завідувач підготовчого відділення для іноземних громадян Михайлова Єлизавета Вікторівна відвідали Стамбул.

За сприяння почесного професора й офіційного представника Національного університету водного господарства та природокористування в Турецькій Республіці Новрузова Айдина Новруза огли 29 жовтня відбувся урочистий обід із працівниками освіти міста Аташехір, приміського району Стамбула. Учасники заходу мали змогу поділитися досвідом організації освітнього процесу в неформальній обстановці.

30 жовтня відбулась пресконференція, на якій представники нашого університету репрезентували аудиторії перспективи міжнародного співробітництва з Національним університетом водного господарства та природокористування, про його здобутки в різноманітних сферах. Після інтерв'ю Савіна Наталія Борисівна й Михайлова Єлизавета Вікторівна відвідали ÖZYEĞIN UNIVERSITY (м. Стамбул), де обговорили перспективи співпраці в галузі науки та освіти. Результатом зустрічі стало налагодження взаємовигідного співробітництва та підписання угоди між університетами, зокрема щодо залучення іноземних громадян до участі в програмах стажування та практик на базі НУВГП, на навчання до університету, реалізації мовних і літніх шкіл.

Окрім того, завершальним етапом 31 жовтня буде обговорення перспектив і переваг мовної школи й літньої школи НУВГП для громадян Туреччини в Центрах підготовки випускників шкіл до складання державних іспитів.

          

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.