Співпраця з Турецькою Республікою

30 жовтня 2019, 10:22 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 47 разів

Представники Національного університету водного господарства та природокористування відвідали Турецьку Респбліку.

Із метою профорієнтаційної роботи щодо залучення іноземних громадян на навчання до НУВГП і налагодження співпраці з новими іноземними партнерами проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна та завідувач підготовчого відділення для іноземних громадян Михайлова Єлизавета Вікторівна відвідали Стамбул.

За сприяння почесного професора й офіційного представника Національного університету водного господарства та природокористування в Турецькій Республіці Новрузова Айдина Новруза огли 29 жовтня відбувся урочистий обід із працівниками освіти міста Аташехір, приміського району Стамбула. Учасники заходу мали змогу поділитися досвідом організації освітнього процесу в неформальній обстановці.

30 жовтня відбулась пресконференція, на якій представники нашого університету репрезентували аудиторії перспективи міжнародного співробітництва з Національним університетом водного господарства та природокористування, про його здобутки в різноманітних сферах. Після інтерв'ю Савіна Наталія Борисівна й Михайлова Єлизавета Вікторівна відвідали ÖZYEĞIN UNIVERSITY (м. Стамбул), де обговорили перспективи співпраці в галузі науки та освіти. Результатом зустрічі стало налагодження взаємовигідного співробітництва та підписання угоди між університетами, зокрема щодо залучення іноземних громадян до участі в програмах стажування та практик на базі НУВГП, на навчання до університету, реалізації мовних і літніх шкіл.

Окрім того, завершальним етапом 31 жовтня буде обговорення перспектив і переваг мовної школи й літньої школи НУВГП для громадян Туреччини в Центрах підготовки випускників шкіл до складання державних іспитів.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)