Міжнародний День студента в НУВГП

22 листопада 2019, 9:26 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 27 разів

20 листопада в Національному університеті водного господарства та природокористування відсвяткували міжнародний День студента.

Розпочався захід з вступного слова проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіної Наталії Борисівни, також привітав іноземних студентів начальник відділу роботи з іноземними громадянами Солодкий Владислав Олександрович.

Упродовж свята лунали пісні та вірші, кожен із студентів мав змогу поділитися своїми вміннями, зокрема слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян: Гаха Локендра заспівав пісню під супровід гітари, студентки Фатіма Ахамада й Абадіна Ахамада продекламували вірші Тараса Шевченка, окрім того, Фатіма Ахамада порадувала всіх присутніх піснею, як і студентка 1 курсу ННІАКОТу Шакіра Назіанті. Також до святкування долучились й українські студенти, підготувавши кілька пісенних і танцювальних номерів. Завершили свято запальні народні танці студентів із Туркменістану.

Особливим був цей День студента, оскільки разом зі всіма його святкував випускник НУВГП, який завершив навчання 23 роки тому, Нзіу-Буссуу Серж Ален. Колишній студент родом із Конго, однак мешкає зараз у Франції. Серж Ален уже не вперше повертається до стін університету.

Свято відбулося за сприяння Центру міжнародного співробітництва та освіти, зокрема найбільш активну участь в організації заходу взяв відділ роботи з іноземними громадянами.

Окрема подяка Чжан Цзелу - аспірантці з Китаю, яка урочисто розмалювала стіну до свята.

Більше фото можна знайти за посиланням.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)