Міжнародний День студента в НУВГП

22 листопада 2019, 9:26 am
Published in Новини
Read 111 times

20 листопада в Національному університеті водного господарства та природокористування відсвяткували міжнародний День студента.

Розпочався захід з вступного слова проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіної Наталії Борисівни, також привітав іноземних студентів начальник відділу роботи з іноземними громадянами Солодкий Владислав Олександрович.

Упродовж свята лунали пісні та вірші, кожен із студентів мав змогу поділитися своїми вміннями, зокрема слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян: Гаха Локендра заспівав пісню під супровід гітари, студентки Фатіма Ахамада й Абадіна Ахамада продекламували вірші Тараса Шевченка, окрім того, Фатіма Ахамада порадувала всіх присутніх піснею, як і студентка 1 курсу ННІАКОТу Шакіра Назіанті. Також до святкування долучились й українські студенти, підготувавши кілька пісенних і танцювальних номерів. Завершили свято запальні народні танці студентів із Туркменістану.

Особливим був цей День студента, оскільки разом зі всіма його святкував випускник НУВГП, який завершив навчання 23 роки тому, Нзіу-Буссуу Серж Ален. Колишній студент родом із Конго, однак мешкає зараз у Франції. Серж Ален уже не вперше повертається до стін університету.

Свято відбулося за сприяння Центру міжнародного співробітництва та освіти, зокрема найбільш активну участь в організації заходу взяв відділ роботи з іноземними громадянами.

Окрема подяка Чжан Цзелу - аспірантці з Китаю, яка урочисто розмалювала стіну до свята.

Більше фото можна знайти за посиланням.

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.