Угоди з представниками ТОВ «Агенція "Goodwill"»

23 листопада 2019, 9:07 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 205 разів

22 листопада за сприяння Центру міжнародного співробітництва та освіти відбулась презентація міжнародних обмінних програм для студентів ННІАЗ і ННМІ.

Представники товариства з обмеженою відповідальністю «Агенція "Goodwill"» у складі директора Ахметова Ілляса, заступника директора Левківської Лариси та координатора міжнародних проектів Дравінек Ірини відвідали Національний університет водного господарства та природокористування. Візит відбувся з метою спільного впровадження міжнародних програм культурного обміну та організації закордонних практик для студентів НУВГП.

Відбулася зустріч із проректором із наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіною Наталією та начальником відділу міжнародних зв’язків Центру міжнародного співробітництва та освіти Бадинським Леонідом, де обговорили перспективи майбутньої співпраці й підписали договір про організаційне забезпечення участі студентів у міжнародних програмах культурного обміну та закордонних практиках.

Наступним етапом стала зустріч зі студентами навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою й навчально-наукового механічного інституту, на якій представники ТОВ «Агенція "Goodwill"» розповіли про практики на підприємствах різних країн світу (Німеччини, Швеції, Данії, Норвегії, Фінляндії, Канади й інших) у сферах сільського, лісового, водного господарства, ландшафтної діяльності, благоустрою територій, переробної та харчової промисловості, виробництва залізобетонних та металевих конструкцій для ландшафтних робіт і цивільного будівництва, туристичного та готельно-ресторанного бізнесу та інших.

Особливу подяку за допомогу Центру міжнародного співробітництва та освіти в організації презентацій хочемо висловити заступнику директора ННМІ Голотюку Миколі Віталійовичу, а також завідувачці кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Колесник Тетяні Миколаївні.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)