Студенти-іноземці поспілкувалися з українськими школярами

27 листопада 2019, 9:07 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 21 разів

Студенти-іноземці відвідали Грушвицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Іноземні студенти Національного університету водного господарства та природокористування відвідали Грушвицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області. Ініціаторами такої поїздки була кафедра менеджменту навчально-наукового інституту економіки та менеджменту, зокрема Окорський Віталій Петрович і Стасюк Богдан Богданович.

Іноземці поспілкувалися зі школярами, розповіли їм про культуру й традиції своїх країн, ознайомили з особливостями мови, у тому числі арабської та китайської, а також студенти провели профорієнтаційні роботи щодо залучення школярів на навчання до НУВГП.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)