Студенти-іноземці поспілкувалися з українськими школярами

27 листопада 2019, 9:07 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 53 разів

Студенти-іноземці відвідали Грушвицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Іноземні студенти Національного університету водного господарства та природокористування відвідали Грушвицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області. Ініціаторами такої поїздки була кафедра менеджменту навчально-наукового інституту економіки та менеджменту, зокрема Окорський Віталій Петрович і Стасюк Богдан Богданович.

Іноземці поспілкувалися зі школярами, розповіли їм про культуру й традиції своїх країн, ознайомили з особливостями мови, у тому числі арабської та китайської, а також студенти провели профорієнтаційні роботи щодо залучення школярів на навчання до НУВГП.

                                  

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.