Презентація від "Тайгагруп" про стажування в Туреччині

4 грудня 2019, 2:24 pm
Опубліковано в Новини
Прочитано 58 разів

Представники фірми “Тайгагруп” відвідали НУВГП і провели презентацію студентам ННІОЗ про стажування в Туреччині.

03 грудня до Національного університету водного господарства прибула іноземна делегація в такому складі: директор із зарубіжних операцій фірми «Тайгагруп» Музаффер Сезгін і помічник директора Ізмаіл Айкут.

Гості провели презентацію для студентів спеціальностей навчально-наукового інституту охорони здоров'я спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» щодо проходження виробничої практики в 5-ти зіркових готелях Туреччини.

Зустріч відбулася за сприяння директора громадської організації «Міжнародна університетська діяльність» Цуканової М.С. і заступника директора Павлової В.П., начальника відділу міжнародних зв’язків Центру міжнародного співробітництва та освіти Бадинського Леоніда Олексійовича й провідного фахівця з міжнародного співробітництва відділу міжнародних зв’язків Власюк Галини Миколаївни.

Особливу подяку за організацію студентів та допомогу Центру міжнародного співробітництва та освіти в проведенні заходу висловлюємо директору навчально-наукового інституту охорони здоров'я Григусу Ігорю Михайловичу, завідувачу кафедри методико-психологічних дисциплін ННІОЗ Ногас Анжелі Олександрівні.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)