Презентація від "Тайгагруп" про стажування в Туреччині

4 грудня 2019, 2:24 pm
Published in Новини
Read 202 times

 Представники фірми “Тайгагруп” відвідали НУВГП і провели презентацію студентам ННІОЗ про стажування в Туреччині.

03 грудня до Національного університету водного господарства прибула іноземна делегація в такому складі: директор із зарубіжних операцій фірми «Тайгагруп» Музаффер Сезгін і помічник директора Ізмаіл Айкут.

Гості провели презентацію для студентів спеціальностей навчально-наукового інституту охорони здоров'я спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» щодо проходження виробничої практики в 5-ти зіркових готелях Туреччини.

Зустріч відбулася за сприяння директора громадської організації «Міжнародна університетська діяльність» Цуканової М.С. і заступника директора Павлової В.П., начальника відділу міжнародних зв’язків Центру міжнародного співробітництва та освіти Бадинського Леоніда Олексійовича й провідного фахівця з міжнародного співробітництва відділу міжнародних зв’язків Власюк Галини Миколаївни.

Особливу подяку за організацію студентів та допомогу Центру міжнародного співробітництва та освіти в проведенні заходу висловлюємо директору навчально-наукового інституту охорони здоров'я Григусу Ігорю Михайловичу, завідувачу кафедри методико-психологічних дисциплін ННІОЗ Ногас Анжелі Олександрівні.

 

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.