Іноземні студенти захистили дипломні роботи

20 грудня 2019, 11:58 am
Published in Новини
Read 158 times

Відбувся перший англомовний захист магістрів-іноземців в університеті.

Іноземні студенти-магістранти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ННІЕМ захистили дипломні роботи.

Захист відбувся 18 грудня 2019 року. Ступінь вищої освіти «Магістр» здобули студенти з таких країн: Держава Лівія (Альджарібі Халід Масуд Абдулкарім, Бен Креіма Сераджеддін Селейман М, Джахан Фавзі Салем Ісмаеіл), Республіка Сьєрра-Леоне (Кормої Вікторія Маміє, Ньюланд Маріама Ебішола), Союз Коморських Островів (Юссуф Хуссамеддін).

Студенти презентували свої дослідження на актуальні теми й отримали високі бали. Вітаємо випускників і наукових керівників із цим досягненням.

(1 Vote)