Іноземні студенти захистили дипломні роботи

20 грудня 2019, 11:58 am
Published in Новини
Read 158 times

Відбувся перший англомовний захист магістрів-іноземців в університеті. 

Іноземні студенти-магістранти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ННІЕМ захистили дипломні роботи. 

Захист відбувся 18 грудня 2019 року. Ступінь вищої освіти «Магістр» здобули студенти з таких країн: Держава Лівія (Альджарібі Халід Масуд Абдулкарім, Бен Креіма Сераджеддін Селейман М, Джахан Фавзі Салем Ісмаеіл), Республіка Сьєрра-Леоне (Кормої Вікторія Маміє, Ньюланд Маріама Ебішола), Союз Коморських Островів (Юссуф Хуссамеддін). 

Студенти презентували свої дослідження на актуальні теми й отримали високі бали. Вітаємо випускників і наукових керівників із цим досягненням.

Rate this item
(1 Vote)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.