Залучення студентів із Туреччини на навчання до НУВГП

21 січня 2020, 1:16 pm
Published in Новини
Read 88 times

У НУВГП з наступного року навчатимуться студенти з Туреччини.

16 січня 2020 року представники Турецької Республіки – почесний професор НУВГП Новрузов Айдин Новруз огли та заступник голови районної адміністрації Аташехір м. Стамбул Орхан Черкез відвідали наш НУВГП для закріплення домовленостей та налагодження подальшої співпраці у відповідь на візит Наталії Савіної та Єлизавети Михайлової до Туреччини.

Спочатку відбулася зустріч іноземних гостей із ректором Віктором Мошинським та проректором із наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталією Савіною, де були присутні представники Центру міжнародного співробітництва та освіти. Далі гостям провели екскурсію університетом та гуртожитками, після чого делегати, керівництво НУВГП, представники ЦМСО та різних ННІ розпочали дискусію за круглим столом на тему «Інтернаціоналізація освіти в НУВГП». Спочатку виступив Новрузов Айдин Новруз огли з доповіддю щодо перспектив залучення студентів на навчання до НУВГП. Наступною презентувала перспективи співпраці з Туреччиною завідувач підготовчого відділення для іноземних громадян Єлизавета Михайлова. Також начальник відділу міжнародних зв’язків Леонід Бадинський оголосив результати розвитку міжнародної діяльності НУВГП упродовж 2014-2019 рр.. Завершальною частиною було обговорення усіх питань, що виникли під час круглого столу.

Після всього гостей запросили на щорічні Різдвяні вечорниці, щоб краще ознайомити з українськими традиціями.

Більше інформації можете знайти за посиланням та на сайті НУВГП.

Більше фото можете побачити тут.

(0 votes)