Випуск магістрів-іноземців

18 лютого 2020, 9:47 am
Published in Новини
Read 45 times

14 лютого відбувся випуск магістрів-іноземців п’яти спеціальностей трьох навчально-наукових інститутів, а саме автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки, економіки, охорони здоров’я.

Дипломи магістрів отримали студенти з таких країн: Грузинська Демократична Республіка, Держава Лівія, Республіка Сьєрра-Леоне, Російська Федерація, Союз Коморських Островів, Федеративна Республіка Нігерія, Федеративна Республіка Німеччина.

Із випускниками, які не змогли бути на врученні, мали змогу поспілкуватися за допомогою Skype.

Випускників привітали ректор університету Віктор Мошинський, проректор із наукової та міжнародної роботи Наталія Савіна, директор ЦМСО Ігор Тимощук, начальник відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань Дмитро Нікитенко, начальник відділу роботи з іноземними громадянами Владислав Солодкий, начальник відділу міжнародних зв’язків Леонід Бадинський, директор ННІЕМ Наталія Ковшун, завідувач кафедри здоров’я і фізичної реабілітації Наталія Нестерчук, викладачі НУВГП, працівники Центру міжнародного співробітництва та освіти, а також студенти та слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян.

Окрім того, з вітальним словом виступив студент студент першого курсу магістратури спеціальності «Гірництво» ННМІ Ешавеш Мохамед Мохтар Алі.

Упродовж вручення лунали музичні композиції, а в кінці свята на всіх гостей чекав солодкий стіл.

Особливу подяку за підготовку свята для іноземних випускників висловлюємо працівникам відділу роботи з іноземними громадянами та начальнику відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань Дмитру Нікитенку.

Також із новиною Ви можете ознайомитись на сайті НУВГП.

Фото з випуску Ви можете подивитись у Facebook.

(0 votes)