Дозвілля стажистів із Марокко

4 червня 2013, 12:00 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 179 разів


Окрім навчальних занять та праці над науковими доробками, студенти-cтажисти із Марокко долучаються до відпочинку у Рівному.

Так, минулого тижня студенти відвідали автомобільне містечко "Автоград", де мали можливість побачити робочі моменти і кропітку працю автомайстрів, поділилися своїми враженнями від Рівненського автопарку та розповіли про розвиток автопромисловості у своїй рідній країні.

Вражені студенти-стажисти і відвідинами Рівненського зоопарку - на відміну від Марокко, де у заповідниках представлені лише унікальні птахи, іноземцям було цікаво вживу побачити тварин, умови для яких були створені наближено для їхнього звичного середовища.

Цими вихідними іноземки відвідали перші цьогоріч міжнародні змагання зі спідвею. На Рівненському мототреці стартували гонщики з Польщі, Німеччини, Фінляндії та України.

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.