Дозвілля стажистів із Марокко

4 червня 2013, 12:00 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 272 разів

Окрім навчальних занять та праці над науковими доробками, студенти-cтажисти із Марокко долучаються до відпочинку у Рівному.

Так, минулого тижня студенти відвідали автомобільне містечко "Автоград", де мали можливість побачити робочі моменти і кропітку працю автомайстрів, поділилися своїми враженнями від Рівненського автопарку та розповіли про розвиток автопромисловості у своїй рідній країні.

Вражені студенти-стажисти і відвідинами Рівненського зоопарку - на відміну від Марокко, де у заповідниках представлені лише унікальні птахи, іноземцям було цікаво вживу побачити тварин, умови для яких були створені наближено для їхнього звичного середовища.

Цими вихідними іноземки відвідали перші цьогоріч міжнародні змагання зі спідвею. На Рівненському мототреці стартували гонщики з Польщі, Німеччини, Фінляндії та України.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)