Нова угода з новим партнером

15 липня 2020, 7:58 am
Published in Новини
Read 101 times

За сприяння працівників Центру міжнародного співробітництва та освіти підписано нову угоду про надання освітніх послуг для іноземних громадян.

13 липня 2020 року відбулася офіційна зустріч проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП Наталії Савіної, начальника відділу міжнародних зв’язків ЦМСО Леоніда Бадинського, начальника відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань Дмитра Нікитенка та представників Товариства з обмеженою відповідальністю «ААФ Україна» в особі директора Шахзада Мухаммада Касира та його помічниці Катерини Шахзад. Метою зустрічі було обговорення перспективних шляхів залучення іноземних громадян на навчання до НУВГП та підписання угоди між Університетом та ТОВ «ААФ Україна» про надання освітніх послуг для тих же іноземних громадян. Зустріч відбулася успішно, про що також написав на своїй сторінці в соціальній мережі  Facebook Шахзад Мухаммад Касир.

(0 votes)