Договір із новими партнерами

24 липня 2020, 6:04 am
Published in Новини
Read 74 times

23 липня за сприяння працівників Центру міжнародного співробітництва та освіти підписано нову угоду про надання освітніх послуг для іноземних громадян.

Відбулася успішна офіційна зустріч проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП Наталії Савіної, начальника відділу міжнародних зв’язків ЦМСО Леоніда Бадинського та представника Приватного підприємства «ІСПРА» в особі директора Шахзади Ашрафула Хока. Метою зустрічі було обговорення перспективних шляхів залучення іноземних громадян на навчання до НУВГП та підписання угоди між Національним університетом водного господарства та природокористування і ПП «ІСПРА» про надання освітніх послуг для тих же іноземних громадян.

(0 votes)