Договір із новими партнерами

24 липня 2020, 6:04 am
Published in Новини
Read 74 times

23 липня за сприяння працівників Центру міжнародного співробітництва та освіти підписано нову угоду про надання освітніх послуг для іноземних громадян.

Відбулася успішна офіційна зустріч проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП Наталії Савіної, начальника відділу міжнародних зв’язків ЦМСО Леоніда Бадинського та представника Приватного підприємства «ІСПРА» в особі директора Шахзади Ашрафула Хока. Метою зустрічі було обговорення перспективних шляхів залучення іноземних громадян на навчання до НУВГП та підписання угоди між Національним університетом водного господарства та природокористування і ПП «ІСПРА» про надання освітніх послуг для тих же іноземних громадян.

               

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.