Шкільні уроки з іноземцями

13 червня 2018, 12:00 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 43 разів

Цікаві розмови про своє життя, подорожі та навчання в Україні - такою була головна тема уроку англійської мови у ЗОШ №15, на який запросили слухачок та студенток Національного університету водного господарства та природокористування.

Атмосфера невимушеного і щирого спілкування зі школярами сподобалася іноземкам, які із захопленням відповідали на їхні запитання. Супроводжувала ганійок провідний фахівець з реєстраційного забезпечення відділу роботи з іноземними студентами Срібна Євгенія.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.