Шкільні уроки з іноземцями

13 червня 2018, 12:00 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 316 разів

Цікаві розмови про своє життя, подорожі та навчання в Україні - такою була головна тема уроку англійської мови у ЗОШ №15, на який запросили слухачок та студенток Національного університету водного господарства та природокористування.

Атмосфера невимушеного і щирого спілкування зі школярами сподобалася іноземкам, які із захопленням відповідали на їхні запитання. Супроводжувала ганійок провідний фахівець з реєстраційного забезпечення відділу роботи з іноземними студентами Срібна Євгенія.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)