Зустріч із міграційною службою

6 грудня 2018, 9:52 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 131 разів

У стінах НУВГП 6 грудня в конференц-залі відбулася традиційна зустріч іноземних студентів із міграційною службою та керівництвом університету.

Зустріч була організована Центром міжнародного співробітництва та освіти для ознайомлення студентів з правилами отримання посвідок, проживання в гуртожитку та різними організаційними питаннями.

Вражає пунктуальність іноземних студентів, оскільки всі запрошені були присутні на зустрічі та отримали багато корисної інформації для подальшого навчання та легального проживання.

Більше фото в мережі Facebook.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)