Міжнародний День студента

16 листопада 2018, 12:29 pm
Опубліковано в Новини
Прочитано 141 разів

16 листопада в стінах Національного університету водного господарства та природокористування відбулося святкування з нагоди Дня студента.

Серед присутніх були студенти різних національностей та з різних куточків світу, але хотілося б відзначити, що всі надзвичайно активно взяли участь у святкуванні!
Хлопці з Республіки Туркменістан танцювали "Лезгінку", слухачі Підготовчого відділу з Республіки Еквадор виконали декілька запальних композицій іспанською, надходили вітання від студентів з Королівства Марокко, Коморських островів та Лівії.
Дуже приємно, що наші студенти дружно залучилися до свята та взяли таку активну участь.
Також із привітанням до Міжнародного Дня студента приєдналися ректор Мошинський Віктор Степанович, проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Савіна Наталія Борисівна та Центр Міжнародного співробітництва та освіти.
Вкінці на всіх учасників та гостей святкування чекав солодкий стіл :)

Більше фото в мережі Facebook.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)