Фотоконкурс "Моя Європа - 2019"

21 травня 2019, 12:51 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 117 разів

У рамках «Тижня Європи» відбувся фотоконкурс «Моя Європа – 2019».

Центр міжнародного співробітництва та освіти організував 12-й університетський фотоконкурс, у якому взяли участь 25 учасників, серед яких студенти, випускники та працівники Національного університету водного господарства та природокористування. Усього було зареєстровано 58 робіт.

11 травня оцінювали фото учасників Олег Жилін, художник Міжнародної федерації фотомистецтва «EFIAP», член Національної спілки фотохудожників України, член народного фотоклубу «Час», Олексій Потянок, художник Міжнародної федерації фотомистецтва «EFIAP», член Національної спілки фотохудожників України, член фотоклубу «White rabbit», Володимир Шлапак, голова студентського профкому НУВГП. Голова журі - Олександр Майструк, художник Міжнародної федерації фотомистецтва «EFIAP», член Національної спілки фотохудожників України, член народного фотоклубу «Час».

13 травня відбулося відкриття фотовиставки «Моя Європа – 2019», експозиція буде тривати до наступного року.

Переможців оголосили 17 травня на закритті фотоконкурсу. Всі учасники отримали грамоти за участь, переможці в певних номінаціях отримали свої дипломи. Щодо переможців, то третє місце цьогоріч зайняв Юрій Філіпович, доцент кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин, за роботу «Базальтові острови», друге місце – Вероніка Михасюк, студентка 1 курсу спеціальності «Маркетинг» навчально-наукового інституту економіки та менеджменту, за роботу «Лондон: на межі двох світів», а перше місце зайняла Мар’яна Мальчик, завідувач кафедри маркетингу, професор, за роботу «Велике придане на маленькій події».

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.