Успішний захист кандидатської

18 квітня 2019, 8:05 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 58 разів

Працівник Центру міжнародного співробітництва та освіти здобула науковий ступінь кандидата економічних наук.

17 квітня відбувся захист кандидатської роботи у сфері енергетики Срібної Євгенії Вікторівни, працівника відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань ЦМСО. Захист пройшов успішно й за його підсумками дослідниця здобула науковий ступінь кандидата економічних наук.

Вітаємо Срібну Євгенію Вікторівну, а також її наукового керівника – проректора з наукової роботи та міжнародних питань Савіну Наталію Борисівну.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.