Іноземні студенти НУВГП відвідали Київ

22 квітня 2019, 7:04 am
Published in Новини
Read 211 times

Студенти-іноземці Національного університету водного господарства та природокористування побували в п’ятницю в столиці України.

Поїздка вийшла насиченою, цікавою та інформативною. Іноземці відвідали Верховну Раду України, змогли уявити себе в роді спікерів, познайомилися ближче з історією України, особливо з аспектом здобуття незалежності.

Ще однією зупинкою був «Водно-інформаційний центр води», або Музей води. Після того гості столиці могли насолодитися походами по місту, відвідати Майдан Незалежності, прогулятися Хрещатиком й ознайомитись із іншими визначними місцями.

Організував поїздку начальник відділу роботи з іноземними громадянами ЦМСО Окорський Віталій Петрович.

Rate this item
(1 Vote)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.