Іноземні студенти НУВГП відвідали Київ

22 квітня 2019, 7:04 am
Опубліковано в Новини
Прочитано 63 разів

Студенти-іноземці Національного університету водного господарства та природокористування побували в п’ятницю в столиці України.

Поїздка вийшла насиченою, цікавою та інформативною. Іноземці відвідали Верховну Раду України, змогли уявити себе в роді спікерів, познайомилися ближче з історією України, особливо з аспектом здобуття незалежності.

Ще однією зупинкою був «Водно-інформаційний центр води», або Музей води. Після того гості столиці могли насолодитися походами по місту, відвідати Майдан Незалежності, прогулятися Хрещатиком й ознайомитись із іншими визначними місцями.

Організував поїздку начальник відділу роботи з іноземними громадянами ЦМСО Окорський Віталій Петрович.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.