Іноземні студенти НУВГП відвідали Київ

22 квітня 2019, 7:04 am
Published in Новини
Read 211 times

Студенти-іноземці Національного університету водного господарства та природокористування побували в п’ятницю в столиці України.

Поїздка вийшла насиченою, цікавою та інформативною. Іноземці відвідали Верховну Раду України, змогли уявити себе в роді спікерів, познайомилися ближче з історією України, особливо з аспектом здобуття незалежності.

Ще однією зупинкою був «Водно-інформаційний центр води», або Музей води. Після того гості столиці могли насолодитися походами по місту, відвідати Майдан Незалежності, прогулятися Хрещатиком й ознайомитись із іншими визначними місцями.

Організував поїздку начальник відділу роботи з іноземними громадянами ЦМСО Окорський Віталій Петрович.

(1 Vote)