Запрошення на навчання, процедура в'їзду

Запрошення видаються вищими навчальними закладами, які мають ліцензію на підготовку іноземців за акредитованими напрямами (спеціальностями), іноземцям, щодо яких навчальним закладом надається згода на прийом на навчання (стажування) за обраною спеціальністю, на отримання післядипломної освіти, навчання в аспірантурі та докторантурі незалежно від країни походження іноземця, строків та форми навчання (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.11.2013 р. за № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства»). Також послуги з організації набору іноземців на навчання можуть здійснювати суб’єкти господарювання (резиденти та нерезиденти) за наявності укладених із навчальними закладами договорів щодо надання послуг з набору іноземців як кандидатів на навчання (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.11.2013 р. за № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства»).

Національний університет водного господарства та природокористування видає іноземцям запрошення на навчання за формою, встановленою МОН України.

Для отримання запрошення на навчання іноземцям слід звертатися з листом (на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або за тел.+38036263-34-45 у відділ міжнародних зв'язків Центру МСО.

Документи, необхідні для оформлення запрошення на навчання (формат jpeg):

1) копія паспортного документа іноземця;
2) копія документа про здобутий рівень освіти з одержаними з навчальних дисциплін оцінками (балами) або академічної довідки;
3) письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Вартість послуги університету за виготовлення 1 запрошення становить 260 гривень відповідно до Наказу Про встановлення вартості надання організаційних, протокольно-інформаційних, консультаційних послуг.

Вартість візової підтримки становить 324 гривні на рахунок Українського державного центру міжнародної освіти.

Реквізити для оплати організаційних, протокольно-інформаційних, консультаційних послуг під час оформлення «Запрошення на навчання» НУВГП:

Реквізити для оплати в національній валюті України:

Сума: 260, 00 грн. (двісті шістдесят гривень нуль копійок)

Отримувач: Національний університет водного господарства та природокористування

ЄДРПОУ: 02071116

UA388201720313281002202013871

Банк отримувача: ДКСУ м. Київ

Призначення платежу*: оплата консультаційних послуг при оформленні «Запрошення на навчання» № запрошення, число видачі запрошення, ПІБ.

Реквізити для оплати в іноземній валюті (за кордоном):

Назва отримувача/Name of the beneficiary: NUWMRU (National University of Water Management and Nature Resources Use)

Адреса/Address: Soborna str., 11, 33028 Rivne, Ukraine

Номер рахунку отримувача/Bank account number of the beneficiary (recipient):

UA903223130000025307000000046

Назва банку отримувача/Bank name of the beneficiary (recipient):

SWIFT: EXBSUAUXRIV

JSC STATE EXPORT-IMPORT BANK OF UKRAINE

UKREXIMBANK, UKRAINE, RIVNE BRANCH, 2 SOBORNA STR., RІVNE, UKRAINE

Назва банку-кореспондента/Name of correspondent:

DEUTSCHЕ BANK TRUST COMPANY AMERICAS, NEW YORK SWIFT: BKTRUS33

Correspondent account number: 04094227

АБО/OR

СITIBANK N.A., NEW YORK

SWIFT: CITIUS33

Сorrespondent account number: 36083522.

Призначення платежу/Purpose of payment: for consulting services on invitation for the studying №_____________, the issuing date,  Name, Surname.

5 варіантів отримання Запрошення на навчання:

- Запрошення видано особисто на території України (абітурієнт знаходиться на території України і отримав запрошення самостійно);

- Запрошення відправлено абітурієнту поштою (EMS, DHL або Укрпоштою);

- Запрошення видано особисто за кордоном (зокрема під час роботи відбіркової комісії за кордоном);

- Запрошення видано агенту з яким укладено договір про надання послуг по набору студентів на навчання;

- Запрошення видано особі, яка має доручення від заявника.

Запрошення на навчання необхідне для:

• одержання візи на в’їзд до України;
  • підтвердження мети в’їзду під час проходження паспортного контролю (перевіряється прикордонниками);
  • зарахування до університету.

Для отримання вїзної візи іноземцю слід звернутися до найближчого Посольства України у своїй або в сусідній країні із заявою про її отримання, приклавши до заяви запрошення на навчання в Національному університеті водного господарства та природокористування.

Іноземні громадяни, що отримали візу в Україну, повинні повідомити Відділ міжнародних зв'язків Центру МСО (по email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за тел. +38 0362 63-34-45) про дату прибуття та номер рейсу літака для забезпечення їх зустрічі в аеропорту.