Запрошення на навчання, процедура в'їзду

Запрошення видаються вищими навчальними закладами, які мають ліцензію на підготовку іноземців за акредитованими напрямами (спеціальностями), іноземцям, щодо яких навчальним закладом надається згода на прийом на навчання (стажування) за обраною спеціальністю, на отримання післядипломної освіти, навчання в аспірантурі та докторантурі незалежно від країни походження іноземця, строків та форми навчання (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.11.2013 р. за № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства»). Також послуги з організації набору іноземців на навчання можуть здійснювати суб’єкти господарювання (резиденти та нерезиденти) за наявності укладених із навчальними закладами договорів щодо надання послуг з набору іноземців як кандидатів на навчання (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.11.2013 р. за № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства»).

Національний університет водного господарства та природокористування видає іноземцям запрошення на навчання за формою, встановленою МОН України.

Для отримання запрошення на навчання іноземцям слід звертатися з листом (поштою, факсом: +38 0362 63-34-45 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) у Відділ міжнародних зв'язків Центру МСО з проханням про прийняття у Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП) на навчання.

Документи, необхідні для оформлення запрошення на навчання:

1) копія паспортного документа іноземця;

2) копія документа про здобутий рівень освіти з одержаними з навчальних дисциплін оцінками (балами) або академічної довідки.

3) письмова згода на збір та обробку персональних даних ;

Після отримання бланку запрошення на навчання до НУВГП іноземець зобов’язаний здійснити оплату візової підтримки за реквізитами на рахунок Українського державного центру міжнародної освіти за посиланням.

Реквізити для оплати організаційних, протокольно-інформаційних, консультаційних послуг під час оформлення «Запрошення на навчання» НУВГП:

Реквізити для оплати в національній валюті України:

Сума: 260, 00 грн. (двісті шістдесят гривень нуль копійок)

Отримувач: Національний університет водного господарства та природокористування

ЄДРПОУ: 02071116

р/р 31250265213871

Банк отримувача: ДКСУ м. Київ

МФО 820172

Призначення платежу*: оплата консультаційних послуг при оформленні «Запрошення на навчання» № запрошення, число видачі запрошення, ПІБ.

Реквізити для оплати в іноземній валюті (за кордоном):

Назва отримувача/Name of the beneficiary: NUWMRU (National University of Water Management and Nature Resources Use)

Адреса/Address: Soborna str., 11, 33028 Rivne, Ukraine

Номер рахунку отримувача/Bank account number of the beneficiary (recipient):

Account № 25307000000046

Назва банку отримувача/Bank name of the beneficiary (recipient):

SWIFT: EXBSUAUXRIV

JSC STATE EXPORT-IMPORT BANK OF UKRAINE

UKREXIMBANK, UKRAINE, RIVNE BRANCH, 2 SOBORNA STR., RІVNE, UKRAINE

BANK CODE: 322313

Назва банку-кореспондента/Name of correspondent:

DEUTSCHЕ BANK TRUST COMPANY AMERICAS, NEW YORK SWIFT: BKTRUS33

Correspondent account number: 04094227

АБО/OR

СITIBANK N.A., NEW YORK

SWIFT: CITIUS33

Сorrespondent account number: 36083522.

Призначення платежу/Purpose of payment: for consulting services on invitation for the studying №_____________, the issuing date,  Name, Surname.

Уповноважене державне підприємство на підставі даних електронного журналу щотижня надає відповідним дипломатичним представництвам та консульським установам України інформацію щодо зареєстрованих запрошень (візову підтримку).

Запрошення на навчання необхідне для:

• одержання візи на в’їзд до України;
  • підтвердження мети в’їзду під час проходження паспортного контролю (перевіряється прикордонниками);
  • зарахування до університету.

Для отримання вїзної візи іноземцю слід звернутися до найближчого Посольства України у своїй або в сусідній країні із заявою про її отримання, приклавши до заяви запрошення на навчання в Національному університеті водного господарства та природокористування.

Для громадян Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Монголії, Російської Федерації, Таджикистану і Узбекистану запроваджено безвізовий режим в’їзду в Україну.

Іноземні громадяни, що отримали візу в Україну, повинні повідомити Відділ міжнародних зв'язків Центру МСО (поштою, факсом: +38 0362 63-34-45 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) про дату прибуття та номер рейсу літака для забезпечення їх зустрічі в аеропорту.

У міжнародному аеропорту Бориспіль (м. Київ) Вас зустріне представник Національного університету водного господарства та природокористування або його довірене лице.