Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог

 

Наше місто Рівне

Рівне – місто обласного значення в Україні, розташоване на північному заході країни.

Рівне третє за чисельністю населення місто в Західній Україні, після Львова і Чернівців. Рівне – центр Рівненської області.  Площа області становить 20,1 тис. км (3,3 % площі території України). Межує на півночі з Брестською та Гомельською областями Білорусі, на сході з Житомирською, на південному сході з Хмельницькою, на півдні з Тернопільською, на південному заході із Львівською, на заході з Волинською областями. Область перетинають автомагістралі Київ – Варшава, Київ – Берестя, Київ –Львів, Львів – Житомир, Київ – Чернівці. Місто розташоване на річці Устя. Через місто проходить автошляхи Київ – Житомир – Рівне – Дубно – Львів – Чоп (М06, частина E40), Рівне – Луцьк – Устилуг (Н22) і Старокостянтинів – Острог – Здолбунів – Рівне – Сарни – Житковичі (Білорусь) (Р05).

Майже 50 тис. студентів здобувають освіту в понад 20 навчальних закладах І-IV рівня акредитації. У переліку навчальних закладів краю відомий в Україні і за кордоном Національний університет водного господарства та природокористування. Рівне є значним осередком культури держави – тут працюють театри (обласний муздрамтеатр, ляльковий і декілька театрів-студій), філармонія, зал камерної та органної музики, низка музеїв, палаців і будинків культури, кінотеатрів, численні бібліотеки; у місті є декілька парків та зоопарк.

Рівненський обласний український музично-драматичний театр. Рівненський зоопарк – зоологічний парк загальнодержавного значення. Територія сягає 13,5 гектара, де живе 150 видів тварин (близько 500 екземплярів). У зоопарку демонструються 24 види тварин, занесених до міжнародної Червоної книги та Червоної книги України.

Рівненський академічний український музично-драматичний театр

Рівненський зоопарк

Рівненський обласний краєзнавчий музей – головне зібрання матеріалів і предметів матеріальної та духовної культури Рівненщини.

Зал камерної та органної музики

Кінотеатри в Рівному – Кінопалац Україна

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.