Студенту

 • На сайті Центру міжнародного співробітництва та освіти Ви можете знайти інформацію, необхідну іноземному студенту, щодо:

   

  До Національного університету водного господарства та природокористування впродовж 2014-2018 рр. було зараховано на навчання 436 іноземних громадян (основне навчання – 286 осіб, підготовче відділення – 117 осіб, аспірантура – 33 особи). На діаграмі зображено динаміку іноземних громадян, зарахованих на навчання за останні чотири навчальні роки.

   

  Розширення географії вступу іноземних студентів на навчання до НУВГП впродовж 2014-2018 рр. за країнами зображено на рисунку нижче.

 • Працівники Центру міжнародного співробітництва та освіти для іноземних слухачів і студентів часто проводять організаційні зустрічі, на яких ознайомлюють їх із основними правилами студентського життя і проживання в гуртожитку, організацією навчального процесу, із питаннями міграційного законодавства тощо. Староста всіх іноземних студентів допомагає своїм молодшим колегам швидше адаптуватися в університеті й місті.

  Студентське життя іноземців у Національному університеті водного господарства та природокористування надзвичайно насичене, оскільки постійно відбуваються якісь заходи й події, зокрема арт-проект “Мій Шевченко”, святкування Китайського Нового року, Міжнародного Дня студента, презентація національних культур, День вишиванки, також студенти зустрічаються з українськими школярами, їздять на різні екскурсії й багато іншого. Для слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян проводять також профорієнтаційні роботи, щоб допомогти у виборі майбутнього фаху.

  Староста іноземних студентів

  Атакарриєв Мухамметгули

  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.