Міжнародні партнери

 

Міжнародна діяльність Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП) здійснюється відповідно до прийнятої Стратегії інтернаціоналізації університету на період до 2025 року.

Міжнародна діяльність НУВГП  охоплює такі основні напрямки:

  •   членство в міжнародних наукових організаціях;
  •   співробітництво із зарубіжними ЗВО та компаніями;
  •   візити делегацій іноземних держав та організацій;
  •   ділові закордонні відрядження учасників освітнього процесу;
  •   підготовка фахівців для зарубіжних країн;
  •   грантова діяльність.

Центром міжнародного співробітництва та освіти НУВГП здійснюється загальна координація та організаційний супровід роботи за вказаними вище основними напрямками міжнародної діяльності університету.

 

Національний університет водного господарства та природокористування підтримує ділові стосунки з вищими навчальними закладами та установами країн Західної і Центральної Європи, Азії, США. 

Університет у рамках міжнародної діяльності співпрацює:

- із науково-освітніми організаціями;
із компаніями з набору іноземних громадян на навчання;
із закордонними університетами.

Упродовж 2014–2020 рр. НУВГП став членом Міжнародної водної асоціації (International Water Association), Міжнародної асоціації «Глобальне водне партнерство» (Global Water Partnership), Великої Хартії університетів (Magna Charta Universitatum), Євразійського союзу університетів (EURAS), асоціації «Глобальна ініціатива ООН», Польсько-українського клубу бізнесу, Європейської організації PADOR, Міжнародного кластеру «Європа на Сході: Економіка – Наука – Медицина». 

Впродовж 2014 – 2020 рр. НУВГП було укладено 93 угоди про довгострокове міжнародне співробітництво з освітніми, науково-дослідницькими та комерційними закладами зарубіжжя: Польщі, Німеччини, Словаччини, Чехії, Норвегії, США, Королівства Марокко, Болгарії, Туреччини, Таджикистану, Грузії, Молдови, Білорусі, Китаю та Пакистану. Загалом, станом на 01.01.2020 р., університет здійснює міжнародну діяльність у рамках близько 121 угоди.

Окрім того, налагоджена співпраця НУВГП з ТОВ «YUYUE Home Textile Co. Ltd» (КНР), Групою компаній CHANDWIN PROGECT PTE. Ltd (Cінгапур), Компанією «Українсько-китайський центр розвитку культури і освіти», Компанією AICE HYDRO АS (Норвегія), Фундацією «Інститут розвитку міжнародного співробітництва» (Польща), Геоконсалтинговою фірмою MGGP (Польща), Інженерним ТОВ «REWINKEL&WOENER» (Німеччина), РУП «Гомсельмаш» (Білорусь).

Налагоджена співпраця з приватними підприємствами "Staffgate" (Фінляндія) та "StaffoRent" LTD (Болгарія).

До викладання іноземних мов та організації фахових тренінгів на базі НУВГП було залучено четверо волонтерів на довготермінових умовах: