Науково-освітні організації

Університет є членом міжнародних наукових організацій:

Велика Хартія університетів (Magna Charta Universitatum)

Рік заснування: 1988

Місце знаходження: Італія, Болонья

Офіційний сайт організації: http://www.magna-charta.org

Опис організації: Велика хартія університетів – документ, який підписали 18 вересня 1988 року в Болоньї ректори європейських університетів, орієнтуючись на перспективу розширення співробітництва в освітній сфері в усьому світі за збалансованими стандартами.

Велика хартія університетів  підкреслює, що: університет є самостійною установою, яка створює, вивчає, оцінює і передає культуру за допомогою досліджень і навчання; викладання і дослідницька робота в університетах повинні бути нероздільні; свобода в дослідницькій і викладацькій діяльності є основним принципом університетського життя; університет – охоронець традицій гуманізму; університети, особливо європейські, розглядають взаємний обмін інформацією і документацією, а також збільшення кількості спільних проектів для розвитку освіти, як основний елемент постійного прогресу знань.

21 вересня 2013 р. в італійському м. Болонья підписано Угоду про входження університету до Великої хартії університетів.

 

Міжнародна асоціація «Глобальне водне партнерство» (ГВП)

Рік заснування: 1996

Місце знаходження: Швеція, Стокгольм

Офіційний сайт організації: http://www.gwp.org

Опис організації: Метою цієї організації є підтримка стійкого управління водними ресурсами в різних країнах. Це міжнародна мережа організацій і установ, відкрита для всіх організацій, зайнятих управлінням водними ресурсами. Члени ГВП є рівноправними партнерами, які зацікавлені в розвитку та управлінні водними ресурсами і дотримуються принципів Дубліна-Ріо. ГВП стимулює взаємодію між членами мережі шляхом допомоги "міждисциплінарним і спільно організованим" діалогам на глобальному або національному рівні, а також сприяє виконанню спільних програм.

Узявши за основу усвідомлення особистої і колективної відповідальності за порятунок природи й людства від загибелі паростком високої моральності і колективної свідомості став масовий екологічний рух. Саме він змусив міжнародні екологічні організації держав говорити про доцільність екополітики і дотримуватися таких принципів:

- поважне ставлення до природи і турбота про її збереження;

- збереження тваринного і рослинного світу;

- підвищення якості життя;

- мінімальне вживання невідновних ресурсів;

- діяльність людини в рамках здатності природи перенести її вплив без збитку;

- удосконалення діяльності щодо навколишнього середовища.

 

The International Water Association (IWA)

Рік заснування: 1999

Місце знаходження: Велика Британія, Лондон

Офіційний сайт організації: http://www.iwa-network.org

Діяльність Міжнародної водної асоціації спрямовано на об’єднання найкращих світових спеціалістів у галузі водного господарства з метою обміну знаннями, досвідом та ідеями з актуальних питань та для розробки і реалізації інноваційних рішень у сфері водних ресурсів, що сприятимуть їх збереженню. Місія полягає у тому, щоб просувати стандарти та найкращі практики стійкого управління водними ресурсами.

Міжнародна водна асоціація (IWA) є найбільшою мережею професіоналів у галузі водних ресурсів , що створена для пошуку рішень світових водних проблем і складається з більш ніж 10 000 окремих членів та близько 500 великих корпорацій у 130 країнах. Щорічно IWA проводить більше 40 спеціалізованих конференцій та семінарів з різних аспектів управління водними ресурсами, включаючи Всесвітній водний конгрес та виставку.

 

Meritt Education (Meritt Group)

Офіційний сайт: https://merittgroup.com/services/education

Міжнародна компанія ТзОВ «Meritt Education (Meritt Group)» реалізує проекти в галузі розвитку освіти і науки та підтримки польських та українських університетів на міжнародних ринках. Створює та забезпечує інформацією про ринок вищої освіти. Виступає посередником у встановленні контактів з університетами Центральної та Східної Європи, Латинської та Північної Америки. Розробляє та реалізує міжнародні проекти у галузі післядипломної освіти та аспірантури/докторантури, наукових семінарів та дослідницьких проектів.

Одним із найважливіших напрямків діяльності компанії є набір студентів до Національного університету водного господарства та природокористування в Рівному, Україна, а також імплементація міжнародних студентських програм обміну. Meritt Education забезпечує підтримку студентів у всіх аспектах студентського життя протягом усього навчання.

Реалізація вищезгаданих напрямів діяльності та проектів здійснюється у кількох географічних напрямках: Індія, Бангладеш, Непал, Пакистан, Колумбія, Перу, Болівія та Еквадор.

Запрошуємо Вас відвідати веб-сайт Meritt Group.

Детальну інформацію можна отримати, надіславши запит на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або за наступними телефонами: +48 791 399 499; +48 514 277 472.

 

Євразійська асоціація університетів (ЄАУ)

Рік заснування: 1989

Місце знаходження: Росія, Москва

Офіційний сайт організації: http://www.eau-msu.ru

Опис організації: ЄАУ була створена на Установчому з’їзді в 1989 році як Асоціація університетів СРСР з ініціативи Московського державного університету імені М.В.Ломоносова, підтриманої двадцятьма найбільшими університетами Радянського Союзу. У 1992 році Асоціація була перетворена в Євразійську асоціацію університетів.

ЄАУ об’єднує 128 університетів Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Латвії, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану та України.

Переваги членства в асоціації включають:

- участь у міжнародних науково-практичних конференціях «Університети і суспільство», які завоювали великий авторитет університетської спільноти і  широке міжнародне визнання;

- випуск серії монографій «Євразійські університети XXI століття»;

- робота з молоддю та трудовими колективами  університетів країн СНД.

 

Міжнародний кластер «Європа на Сході. Європа-Наука-Медицина»

Місце знаходження: Польща, Торунь 

Офіційний сайт організації: www.east-cluster.eu 

Предметом діяльності кластера є проведення спільних дій в економічних процесах, шляхом створення кооперативних мереж та використання потенціалу людей, компаній, університетів, бізнес-середовища установ і місцевих органів влади в області розвитку науки і проведення бізнес-експериментів для розвитку в таких галузях, як: економіка-наука-медицина під цим розуміється виробництво, торгівля і ринок послуг в господарській діяльності, соціальній і бізнес-освіті, шкільній системі, включаючи: фізіотерапію, медичний і оздоровчий туризм. Предметом діяльності кластера є також здійснення транскордонних актів, спрямованих на фінансову допомогу у встановленні зв'язків учасників кластера з фондами Європейського Союзу та інших.

 

Міжнародна академія безпеки життєдіяльності

Рік заснування: 2000

Місце знаходження: Україна, Київ

Офіційний сайт організації: http://www.ialp.org.ua 

Опис організації: Міжнародна академія безпеки життєдіяльності (МАБЖД) є міжнародною громадською організацією, яка об’єднує на добровільних засадах вчених і фахівців різних сфер діяльності для комплексного вирішення актуальних проблемних питань безпеки життєдіяльності людини, екології, надзвичайних ситуацій з метою забезпечення захисту здоров'я і життя людини від природних, техногенних, екологічних, біологічних та інших небезпек. Відповідно до Конституції України людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою цінністю. Тому Академія розглядає питання безпеки життя та здоров’я людей, збереження здорового довкілля, підтримання екологічної рівноваги, сприяння переходу суспільства до сталого розвитку.

 

Міжнародна торгова палата

Рік заснування: 1919

Місце знаходження: Франція, Париж

Офіційний сайт організації: http://iccua.org

Опис організації: Міжнародна Торгова Палата (англ. International Chamber of Commerce (ICC)) – міжнародна організація, яка має на меті підтримку й розвиток міжнародної торгівлі й глобалізації. Членами цієї організації є країни, до яких МТП має доступ через свої національні комітети.

Основні напрями діяльності ICC – розроблення правил, міжнародний арбітраж і вираження позицій бізнесу.

Компанії, що входять до складу ICC є безпосередніми учасниками міжнародного бізнесу. Міжнародна Торгова Палата розробляє правила, що регулюють світову торгівлю. Хоча ці правила є добровільними, бізнесмени щодня дотримуються їх у численних ділових операціях, і ці правила становлять основу міжнародної торгівлі.

ICC також надає послуги, зокрема, через Міжнародний арбітражний суд ICC – провідну арбітражну установу світу. Ще одна послуга – Світова Федерація Торгових Палат, міжнародна мережа торгово-промислових палат, яка відповідає за взаємодію та обмін досвідом між палатами.

ТП була заснована у 1919 й мала на меті слугувати світовому бізнесу через розвиток торгівлі й інвестицій, відкритого ринку товарів і послуг, вільного руху капіталу. Міжнародний секретаріат МТП було розміщено в Парижі, і Міжнародний Арбітражний суд МТП було засновано в 1923 році. Зараз МТП налічує понад 130 країн учасниць.

Власне для розв’язання проблем, які можуть виникнути з нечітким прописанням у контрактах відповідальності сторін, Міжнародна торгова палата опублікувала у 1936 році перше зведення міжнародних правил для точного тлумачення торгових термінів. Ці правила стали відомі, як «Incoterms 1936». Поправки й доповнення були пізніше зроблені у 1953, 1967, 1976, 1980, 1990, 2000 роках. Зараз діє остання версія INCOTERMS яка набула чинності 1 січня 2011 року. Основною причиною редакцій цих правил була необхідність приведення їх у відповідність до сучасної комерційної практики.

 

Норвезько-українська торгова палата

Рік заснування: 2008                                                       

Місце знаходження: Норвегія, Осло

Офіційний сайт організації: www.nucc.no

Опис організації: Норвезько-Українська Торгова Палата “Norsk Ukrainsk Handelskammer/Norwegian Ukrainian Chamber of Commerce”  (NUCC) є некомерційною неурядовою організацією. Основна мета її діяльності – розвиток бізнес - співпраці між підприємствами та організаціями двох країн і надання допомоги норвезьким підприємствам, що започатковують власний бізнес в Україні.

Норвезько-Українська Торгова Палата повинна заохочувати комерційні відносини між Норвегією та Україною з метою сприяння розвитку бізнес-інтересів своїх членів в двох країнах. Під комерційною діяльністю мається на увазі торгівля (експорт / імпорт), інвестиції та співробітництво в галузі освіти.

Норвезько-Українська торгова палата співпрацює з державними установами та іншими бізнес-асоціаціями з метою майбутньої перспективи.

Норвезько-Українська торгова палата повинна головним чином внести свій внесок в побудову відносин, а також для розширення контактів, обміну інформацією та досвідом між сторонами, підтримувати, встановлювати і розвивати ділові відносини між членами і потенційними діловими партнерами.