Варшавський університет природничих наук

 • Варшавський університет природничих наук, маючи майже 200-річну історію, є одним із найстаріших, найбільших та найсучасніших вищих навчальних закладів у Польщі. Його витоки сягають 1816 року, коли був створений Інститут Агрономії в Маримонті, перший сільськогосподарський вищий навчальний заклад в Польщі і четвертий в Європі.

  Варшавський університет природничих наук пропонує своїм студентам розвинуту інфраструктуру. Головний кампус розміщений на 70 гектарах, де знаходяться гуртожитки, бібліотека, спортивний та мовний центри, ветеринарна клініка. Кампус має історичну частину при палаці 18 століття. А в сучасній частині знаходяться корпуси та гуртожитки.

  Більше 1300 викладачів та інструкторів будуть слідкувати, аби ви отримали знання та практичні навички. Наразі університет складається з 13 факультетів, де навчаються 25 тисяч студентів.

  SGGW посідає перше місце в рейтингах life science universities у Польщі. Також цей університет був визнаний «найбільш інноваційним і творчим університетом у Польщі щодо перспектив працевлаштування».

  Навчальний заклад має сучасні лабораторії, більше 50 комп’ютерних лабораторій та загальноуніверситетську комп’ютерну мережу, комп’ютеризовану бібліотеку, новий тепличний комплекс, клініку для тварин, центр гіпотерапії та інші умови для професійної та практичної підготовки. Університет має майже 650 сучасних лабораторій.

  Варшавський університет природничих наук пропонує широкий спектр програм – біологічних, медичних, економічних, гуманітарних. Діапазон академічних програм постійно зростає і наразі складає 34 навчальні програми (130 спеціалізацій). У вищому навчальному закладі можна здобути ступені бакалавра, магістра, доктора, а також ступінь MBA.

  Університет співпрацює з 350 міжнародними партнерами з усіх континентів. Щорічно близько 1400 співробітників і студентів подорожують на міжнародному рівні. SGGW є членом престижних міжнародних організацій Euroleague for Life Sciences (ELLS), European Universities Association (EUA), Interuniversity Consortium for Agricultural and Related Sciences (ICA) тощо. Наразі співробітники SGGW беруть участь в таких європейських освітніх програмах: Erasmus+, Erasmus Mundus, CEEPUS, Leonardo da Vinci, Grundtvig, Jean Monnet, Tempus) и науково-дослідницьких програмах: 7 Framework Programme, Horizon 2020, EUREKA, COST, Polish-Norvegian Research Programme.

  Факти та цифри

  Заснований у 1816 році
  25000 студентів
  1300 викладачів
  800 іноземних студентів
  Контакти

  Відділ у справах студентів
  ul. Nowoursynowska 166, 02-787 Warsaw, Poland
  Тел. +48 22 593 10 25
  Факс +48 22 593 10 39
  e-mail:
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (навчання англійською мовою)
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (навчання польською мовою)
  www.sggw.pl

 • Навчання проводиться спільно обома Сторонами в галузі будівництва та інженерії середовища у рамках напрямів: будівництво, інженерія середовища SGGW, а також будівництва та водного господарства (НУВГП).
  Навчання проводиться за спільною освітньою програмою, яка затверджується Радами факультетів / інститутів обох університетів.

  Затверджений Радами факультету / інституту навчальний план повинен уможливлювати досягнення студентом всіх результатів навчання за відповідним напрямом підготовки, які схвалені Сенатом SGGW та Вченою Радою НУВГП.

  Кількість кредитів ECTS та отримані результати навчання студента в рамках спільної освітньої програми мають відповідати вимогам до магістерських програм в кожному університеті. Щорічна кількість учасників програми подвійного диплому 5 студентів. Навчання для студентів безкоштовне відповідно до договору про співробітництво між факультетами.

  Перший та останній семестри магістерської програми студент навчається у рідному університеті, а інші два семестри – в приймаючому університеті. 

  Декани / директори обирають серед професорсько-викладацького складу свого факультету / інституту наукового курівника (зі ступенем доктора наук) для студента, Рада факультету / інституту відповідно його затверджує.

  Кожен студент має двох наукових керівників, по одному із кожного університету.

  У разі наявності академічної різниці (зарахування дисциплін, передбачених у даному семестрі), студент ліквідовує її відповідно до правил, прийнятих в університетах. Декани /директори обох факультетів / інститутів спільно визначають спосіб перезарахування дисциплін.

  Державний іспит

  Дипломну роботу студент готує під керівництвом двох наукових керівників (від приймаючого та направляючого університетів) відповідно до вимог, розроблених в кожному з університетів. Дипломна робота пишеться двома мовами: рідною та однією із іноземних мов на вибір – українською та англійською чи польською.

  Дипломна робота оцінюється в відповідно до критеріїв, затверджених в кожному університеті.

  До здачі державного іспиту студент допускається після виконання навчального плану.

  Державний іспит проводиться в приймаючому університеті перед екзаменаційною комісією, затвердженою деканом факультету / директором інституту, і до складу якої входить принаймні один з наукових керівників студента. Іспит проводиться польською / українською мовою.

   

 • Документи для вступу

  Усі документи, необхідні для вступу до університету будуть доступні до друку після реєстрації на сайті (сайт доступний в період вступної кампанії).

  додаток 1: особова анкета;
  додаток 2: атестат про повну загальну середню освіту з додатком. Диплом бакалавра з додатком посвідченні Апостилем (детальніше на сайті www.apostille.in.ua) з перекладом на польську мову (присяжним перекладачем або нотаріально завіреним в Україні);
  додаток 3: прохання до Ректора про прийом на навчання;
  додаток 4: заява про ступінь знання польської мови разом з сертифікатом чи іншим документом, що  підтверджує рівень знання польської мови, мінімальний рівень В1;
  додаток 5: заява про отримання місця в гуртожитку;
  додаток 6: квитанція про оплату вступного внеску;
  додаток 7: 2 актуальні фотографії (як в польських документах - 70-80 % обличчя, анфас) + 1 в електронній формі;
  додаток 8: відскановану сторінку паспорта з особовими даними і фотографією;
  додаток 9: медична довідка про відсутність протипоказань до навчання.