Мобільність

 

 

 

    

Міжнародна мобільність Національного університету водного господарства та природокористування за сприяння Центру міжнародного співробітництва та освіти здійснюється у рамках міжнародних обмінних програм, із списком яких Ви можете ознайомитись за посиланням.

Студенти, аспіранти та викладачі мають можливість поїхати на міжнародне стажування до закладів вищої освііти, із якими університет співпрацює, та здобути новий досвід. Зразки документів Ви можете знайти за посиланням.

Із актуальними пропозиціями щодо стажування, обмінів тощо Ви можете ознайомитись за посиланням

Упродовж 2015–2018 рр. 892 викладачі, співробітники і студенти університету виїжджали за кордон з метою стажування, навчання, підвищення кваліфікації, викладацької роботи, проведення наукових досліджень, участі у семінарах, конференціях. Відвідали університет за вказаний період 584 іноземних громадян. Нижче - динаміка міжнародної мобільності Національного університету водного господарства та природокористування за період 2015-2018 рр.

На діаграмах нижче зображено закордонні візити студентів, викладачів та працівників університету за період 2018 р. за країнами, а також кількість іноземних гостей, що приїхали до Національного університету водного господарства та природокристування в той же період, за країнами.