Новини

Проректор з наукової роботи та міжнародних відносин Наталія Борисівна Савіна все ще перебуває у Люблінській Політехніці, де займається науковими дослідженнями з колегами та молодими науковцями та викладає курс міжнародної економіки для докторантів закладу.

Вже 18 років плідно співпрацюють Національний університет водного господарства та природокористування разом з Люблінським технологічним університетом в напрямку спільних наукових досліджень, проведення спільних науково-технічних конференцій, освітянських грантових програм, програми академічної мобільності «Подвійний диплом», проведення спільних наукових стажувань тощо.

15 липня 2021 року відбулося урочисте вручення дипломів бакалавра іноземним студентам НУВГП. Цьогоріч дипломи НУВГП отримало 12 випускників нашого закладу з Туркменістану, Таджикистану, Грузії та Азербайджану.

З вітальним словом до випускників та всіх присутніх звернулася проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор економічних наук, професор Савіна Наталія Борисівна, яка перебуваючи наразі у Польщі зв’язалася з випускниками онлайн. Наталія Борисівна побажала випускникам досягти бажаних висот у майбутній професійній діяльності, ставити перед собою високі цілі та мати достатньо мотивації для їх досягнення, а також нагадала, що стіни рідної альма матер завжди відкриті та готові прийняти своїх випускників на навчання до магістратури та аспірантури.

Доки більшість з нас будує плани на літній відпочинок, наші викладачі продовжують брати активну участь у викладацькій діяльності. Відтак вже минув тиждень як Савіна Наталія Борисівна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор економічних наук та професор кафедри трудових ресурсів і підприємництва відбула до Люблінської Політехніки (Республіка Польща) для участі у академічній мобільності з метою викладання у рамках реалізації наукового грантового проекту «Електротехніка: міжнародні докторські програми».

Вже 14 рік постіль Центр міжнародного співробітництва та освіти у співпраці з кафедрою іноземних мов, науковою бібліотекою та музеєм історії НУВГП відзначає Тиждень Європи у стінах НУВГП, який приурочений вшануванню міжнародного Дня Європи.

У зв’язку з карантином у Національному університеті водного господарства та природокористування низка різних заходів, приурочених до Тижня Європи – 2021, відбулася у новому— он-лайн форматі.

12 та 14 травня 2021 року в рамках проведення «Тижня Європи в НУВГП – 2021» були поведені онлайн-презентації про можливості академічної мобільності за кордоном для учасників освітнього процесу. 12 травня асистент програми Фулбрайт, Олена Іллясевич, розповіла про програми імені Фулбрайта та щорічні конкурси для українських науковців, викладачів, спеціалістів, студентів та випускників ЗВО.

11 травня 2021 року відбулося урочисте онлайн відкриття Тижня Європи 2021 в НУВГП. Для нашого університету вже стало доброю традицією відзначати це свято, адже воно дає нам можливість трішки більше дізнатися про Європу та відчути себе частинкою європейської спільноти.

День Європи – свято держав-членів Європейського Союзу та Європейського Співтовариства, яке щороку відзначається 9 травня.

Вже 14 років поспіль в рамках «Тижня Європи» у Національному університеті водного господарства та природокористування відбуваються заходи, організовані Центром міжнародного співробітництва та освіти, кафедрою іноземних мов, Науковою бібліотекою та музеєм історії університету.

28 квітня 2021 року в рамках проекту “Інтеграція та адаптація іноземних студентів / INTERADIS“ відбувся онлайн-семінар, організований Університетом Фоджа (Італія). У роботі семінару взяла участь проектна група НУВГП у складі співробітників Центру міжнародного співробітництва та освіти та сектору грантової роботи.

Представники проектної групи НУВГП у складі співробітників Центру міжнародного співробітництва та освіти та сектору грантової роботи взяли участь у четвертому навчальному онлайн візиті “Вступ до міжкультурної комунікації”, який був організований та проведений Нідерландською бізнес-академією 20 квітня 2021 року у рамках грантового проекту “Інтеграція та адаптація іноземних студентів / INTERADIS”.

16 квітня 2021 року проектна група НУВГП у рамках грантового проекту “Інтеграція та адаптація іноземних студентів / INTERADIS” взяла участь у третьому навчальному онлайн семінарі, який був організованим Східно-Баварським технічним університетом Амберг-Вайден (Ostbayerische Technische Hochschule Amberg-Weiden), Німеччина.

Мета навчального семінару полягала в ознайомленні учасників з результатами опитувань, проведених в українських університетах-партнерах в рамках проекту та практиками прийому, координації та інтеграції іноземних студентів в Східно-Баварському технічному університеті (OTH).