Участь у проекті «Town and Gown 2.0»

8 жовтня 2021, 6:58 am
Published in Новини
Read 10 times

06-09 жовтня 2021 в межах проекту «Town and Gown 2.0», який реалізується за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду, на базі Волинського національного університету ім. Лесі Українки відбувся воркшоп “Innovation and Industry for Security: Visegrad Group experience”, присвячений досвіду країн Вишеградської групи щодо співпраці міської влади й університету в сфері інновацій та комерціалізації наукових продуктів, результатом чого є створення науково-технологічного парку.

Національний університет водного господарства та природокористування, Волинський національний університет ім. Лесі Українки та Острозька академія   є партнерами даного проекту.

В складі делегації від НУВГП на чолі з координатором проекту Олегом Лагоднюком, проректором з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи, відвідала воркшоп і провідний фахівець з протокольно-візового забезпечення відділу міжнародних зв’язків Марія Туз.

Власним досвідом використання геоінформаційних систем щодо підвищення безпеки та зменшення кримінальної активності в місті ділилися представники м.Кошиці (Словаччина), доповідач Imrich Dufinec.  Експерт доповідав про розвиток злочинності та управління кризовими ситуаціями, розповів про доцільність  створення порталу веб -безпеки для громадськості.

(0 votes)