Участь у проекті «Town and Gown 2.0»

8 жовтня 2021, 6:58 am
Published in Новини
Read 10 times

    06-09 жовтня 2021 в межах проекту «Town and Gown 2.0», який реалізується за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду, на базі Волинського національного університету ім. Лесі Українки відбувся воркшоп “Innovation and Industry for Security: Visegrad Group experience”, присвячений досвіду країн Вишеградської групи щодо співпраці міської влади й університету в сфері інновацій та комерціалізації наукових продуктів, результатом чого є створення науково-технологічного парку.

    Національний університет водного господарства та природокористування, Волинський національний університет ім. Лесі Українки та Острозька академія   є партнерами даного проекту.

    В складі делегації від НУВГП на чолі з координатором проекту Олегом Лагоднюком, проректором з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи, відвідала воркшоп і провідний фахівець з протокольно-візового забезпечення відділу міжнародних зв’язків Марія Туз.

    Власним досвідом використання геоінформаційних систем щодо підвищення безпеки та зменшення кримінальної активності в місті ділилися представники м.Кошиці (Словаччина), доповідач Imrich Dufinec.  Експерт доповідав про розвиток злочинності та управління кризовими ситуаціями, розповів про доцільність  створення порталу веб -безпеки для громадськості.

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.