Моніторинг стану реалізації проєкту INTERADIS

11 жовтня 2021, 11:05 am
Published in Новини
Read 25 times

    3-6 жовтня 2021 року відбувся превентивний моніторинг стану реалізації проєкту International Students Adaptation and Integration/ INTERADIS, учасником якого є Національний університет водного господарства та природокористування.

    На заході був присутній начальник відділу роботи з іноземними громадянами Солодкий В.О.

    Команда експертів Національного Еразмус+ офісу в Україні, у складі Жанни ТАЛАНОВОЇ, експертки з аналітичних питань, координаторки Національної команди експертів з реформування вищої освіти, Катерини ЖДАНОВОЇ, експертки з комунікацій та програм мобільності, з реєстрації профілю організації, та Петра КРАЙНІКА, експерта напряму Жан Моне, з реєстрації проєктів МТД, провели моніторинг реалізації проєкту.

    Моніторинг складався з декількох сесій. Участь у заході взяли як керівництва українських партнерів, так і учасники проєктних груп.

    Учасників Координаційного комітету проєкту INTERADIS гостинно приймав Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

 

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.