Моніторинг стану реалізації проєкту INTERADIS

11 жовтня 2021, 11:05 am
Published in Новини
Read 25 times

3-6 жовтня 2021 року відбувся превентивний моніторинг стану реалізації проєкту International Students Adaptation and Integration/ INTERADIS, учасником якого є Національний університет водного господарства та природокористування.

На заході був присутній начальник відділу роботи з іноземними громадянами Солодкий В.О.

Команда експертів Національного Еразмус+ офісу в Україні, у складі Жанни ТАЛАНОВОЇ, експертки з аналітичних питань, координаторки Національної команди експертів з реформування вищої освіти, Катерини ЖДАНОВОЇ, експертки з комунікацій та програм мобільності, з реєстрації профілю організації, та Петра КРАЙНІКА, експерта напряму Жан Моне, з реєстрації проєктів МТД, провели моніторинг реалізації проєкту.

Моніторинг складався з декількох сесій. Участь у заході взяли як керівництва українських партнерів, так і учасники проєктних груп.

Учасників Координаційного комітету проєкту INTERADIS гостинно приймав Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

(0 votes)